Jump to content

micuwa

Veteran Driver IV
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by micuwa

 1. Ciekawym pomysłem byłoby zrobienie, że na np EU5 jeździmy wszyscy tylko po Włoszech, żeby się z kimś mijać cały czas a nie jeździć po pustych drogach.
 2. Added checking if player has enabled headlights while driving (auto kick after 10 seconds) Polecam zapoznawanie się ze zmianami przy aktualizacjach.
 3. Szkoda. Do zamknięcia.
 4. Miejmy nadzieję, że będzie zmiana fizyki ze snowmoda chociażby na EU1.
 5. Co jak co ale winter mod powinien już od kilku dni bo pewnie zostanie wyłączony za chwilę tak jak było w zeszłym roku...
 6. witam, jest możliwość zmiany przycisku CB radia z 'x' na jakiś inny?
 7. Łódź znalazłem w Brukseli, masz ją odkrytą? Jak nie to odkryj i tam powinieneś znaleźć.
 8. Wiem, że modyfikacje nie działają ale chodzi mi o podmienienie ewentualnie plików gry z plikami z modyfikacji działającej na singlu. Jest taka możliwość?
 9. Witam czy jest możliwość zmiany jakoś w plikach dźwięku ciężarówki? Posiadam modyfikację na singla a chciałbym, aby działała ona na multi. Jest Taka możliwość?
 10. Screen wykonany w tym samym czasie, jest on tylko poglądowy. Po połączeniu do gry w tym samym miejscu, gdzie jest kolega jest dobrze jednak jak oddalimy się od siebie (znikiemy z taba) i z powrotem do siebie wrócimy to ja go widzę a on mnie nie i trzeba od nowa przeładować grę i wtedy jest okej - dodam, że mam tak tylko z dwoma kolegami z firmy a z innymi nie ma problemu.
 11. Witam, otóż pojawia się problem z synchronizacją, ja widzę kolegę a kolega mnie nie widzi. Pojawia się to za każdym razem - dwa screeny z dwóch perspektyw: na pierwszym u kolegi (Marcin - mercedes ostatni po prawej stronie) mnie nie ma a na drugim zdjęciu ode mnie widać go normalnie
×
×
 • Create New...