Jump to content

crab

Veteran Driver IV
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About crab

 • Rank
  No Cargo
 1. Панове проблема. Мав необережність поставити на комп. тотал секюреті 360. збережені ігри пішли на відпочинок, почав нову але в онлайн мене не пускає (тотал я знищив і почистив комп) 11 рівень взяв в банку позику ну і т.д.
 2. Дякую але купувати нічого не прийшлось бо він у мене був в бібліотеці стіма просто треба було поставити галочку)) длс досить нічого так)))
 3. Доброго дня. я тут давненько не грав і от, сьогодні... південніше Вроцлава є траса на схід вона закрита, але я бачив як звіттам виїхав онлайн гравець?????(( подумав, що привиділось)))) потім їду в Братіславу перед мною їде конвой я минаю Брно і їду прямо до останнього поворота на право бо траса далі закрита і є поворот тільки на право, а конвой PL поїхав прямо за жовті полоски. Я теж вирішив поїхати за ними, але мене не пускає(((((. що відбувається!!!!????
 4. ЛЮДИ!!! в етс граю вже дуже давно. ще на на піратках з купою модів і т.д. тепер в мене 22 міліона на рахунку, 45 гаражів х5(тільки тому щоб була заправка), більше ніж 154 водіїв найняти не дають, все відкрито)) як розвивати гру дальше . Чи будуть прикручувати додаткові карти. Екстрім по гірській місцевості, Локальні гонки з друзями і т.д. Якщо чесно то той сніг вже дістав(якось на початку включили сніжний буревій, ото було цікаво), бо фізику під зиму не було змінено(а якщо і змінили то надзвичайно частково)((, лише ніч тааака довга. не розумію їзди в конвоях(крім спілкування) коли швидкість обмежена 90км\год було б не погано достукатись до розрабів з пропозицією: -проїхав 5000км з грузом без перевертань і нарікань інших гравців получи обмеження 95км\год ну і так далі -але перевернувся , або комусь нашкодив повертайся на 90 я думаю це справедливо і покарання цілком пристойне хоча судової експертизи тут нема і це промах розрабів бо випустили всіх на одне поле з одинаковими можливостями, а люди такі різні))
 5. дякую. те що сервак був глюкнутий я сьогодні зрозумів бо все пішло норм) але багів хватає хоча FPS ніби кращий, на мою думкую.
 6. панове перепрошую. сьогодні обновив клієнт на 1.3 захожу в гру МР без проблем але постійний оффлайн і пише що щось треба обновити підкажіть для старого, і якщо можна детальніше. дякую. і ще , світлофори всі чорні О_О А я просто змінював час <g_set_time> =D не обовязково якщо є хоча б 2а гаража достатньо пару раз між ними зробити швидке переміщення.
×
×
 • Create New...