Jump to content
C-D Intersection ×

Art3rPL

Veteran Driver V
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

About Art3rPL

Art3rPL's Achievements

0

Reputation

 1. Thanks for help i buy own truck and problem disappeared. THANKS :>!!!
 2. Art3rPL

  Zlecenia

  Dobra , naprawiłem jakoś problem: Nie brać szybkich zleceń tylko od razu do banku po pieniądze i własną ciężarówkę , przespałem i się i wszystko działa dzięki za pomoc !
 3. Art3rPL

  Zlecenia

  Witam, mam problem ze zleceniami Otóż, nie mam zleceń okej Dokumenty>ETS2>Confing:developer 1 , console 1 No dobra uruchamiam grę nadal nie mam ladunków no to wpisuję g_force.. 1 uruchamiam grę od nowa wyskakuje mi ze twoja ciezarowka zostala zaparkowana gdzie indziej bo wykryto zmiana no ja okej wpisuje g_force... 0 uruchamiam gre od nowa okej mam ladunki kilka stron pojadę z jednym i potem mam tylko 1 stronę albo tylko 3 ładunki bądź mam spoźnienie zanim wyruszę z ładunkiem , i tak jest bez przerwy ! Juz powoli nie wiem co robic i sie poddaje z tym multiplayerem :/
 4. Hello, i from poland, my english is on medium level So, i have problem with MarketPlace Do not show me speed marketplace , so i did method with developer 1, console 1 g_force... 1 in game Okay acts But i have very much marketplace i overraiting one and i want take next then i have one page with marketplace i overraiting and i want take next but not any more it has or i take first order and i have late why :c (sorry for my english, i from poland and i have difficulties with english :/)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.