Jump to content

Artek210_PL]

Veteran Driver VI
 • Posts

  166
 • Joined

 • Last visited

About Artek210_PL]

Recent Profile Visitors

999 profile views

Artek210_PL]'s Achievements

5

Reputation

 1. Jak może być blokowany ETS2, przestań jak gram na multiplayer jak i w ATS. tak mam włączony numer 19. Czego mi nikt nie pomaga, czekam i czekam i nic.
 2. Sprawdzałem tam i jest wszystko dobrze, tylko nadal nie słyszę w grze innych. Gram na stacjonarnym, nie wiem co jakieś to dziwne.
 3. Czy do gadania, muszę mieć podłączony mikrofon. Znaczy w opcje w grze muszę głośność ustawić.
 4. Siema mam problem z CB Radio, wcale nic nie słyszę jak ktoś gada czy odpowiada. Co mam zrobić żeby było słychać inne osoby.
 5. Na singlu jest wszystko dobrze, chodzi o odpalanie przez literę E. gdy naciskam pierwszy raz nie słychać silnika, Dopiero za drugim razem. to gdzie jest ta opcja.
 6. A ja mam problem, zawsze z tym odpalaniem silnika. za pierwszym razem w ATS. czy poprawicie to.
 7. Nie mogę się przespać. A gdy się teleportuje do serwisu nie pomaga. To nie wiem co jest grane. jak i reset nie pomaga ekonomiki już tak robiłem.
 8. Siema, mam następny problem nie mam w jednym mieście. ładunków na multiplayer w ATS. a drugi problem, światła na zielone się nie zmieniają.
 9. Mi to wszystko dobrze działa i zapisuje.
 10. Zdjęcie mogę dodać ale proszę napiszcie jak je tu dodać.
 11. Wersja modyfikacji: 0.2.0.6 Używany kontroler: klawiatura Informacje o błędzie:dziwnie wczytują się osie od kół jak się jedzie, czy zostanie to naprawione. z daleka to dziwnie wygląda, jeśli zły dział proszę o przeniesienie do odpowiedniego. Jak odtworzyć błąd: Screenshoty/filmy: // TAK TO MA WYGLADAC JAK ZGLASZASZ BLAD W TYM DZIALE bakerpk
 12. Bo musisz ją dodać przez taki żółty guzik w ustawieniach, i ustawić profil na publiczny na Steam. i kliknąć tam mi już śmiga nie musi rejstrować gry. i odczekać jak sprawdzą.
 13. Wczoraj miałem dziwny błąd, szukam sobie ładunków i ETS2 przestaje działać. daję poniżej ten błąd. czy zostanie to naprawione. 00:00:51.897 : <ERROR> ERROR: GAA.112 (cup_dashb.addon_hookup)
 14. Ja wciskam samo V i mi się kopiuje. to jest dziwne, Jak wyłączę i zaraz włączę to będzie to samo. to jakiś błąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.