Jump to content

supikozak

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

About supikozak

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

supikozak's Achievements

 • Dedicated
 • One Year On
 • First Post
 • One Month Later

Recent Badges

2

Reputation

 1. Konwój Zrzeszenia Zarządów Organizator: Jest to konwój zorganizowany TYLKO I WYŁĄCZNIE dla zarządów firm, który ma na celu zrzeszenie poszczególnych firm między sobą, pogadanie na luzie w doroślejszym gronie podczas trasy oraz świetną zabawę. Informacje dotyczące konwoju: Dzień 09.07.2022 Godzina: 19:30 ( zbiórka) / 20:00 ( start ) Discord: https://discord.gg/PAGgDf2c7G Serwer: SGP (Singapur) Godz. zbiórki: 19:30 Godz. wyjazdu: 20:00 Miejsce startowe: Villa San Giovanni Miejsce końcowe: Ancona Trasa: USTAWIENIE: Jeśli chodzi o ustawienie, każda z firm ustawia się w dowolnym miejscu na wyznaczonym terenie na zdjęciach. Nie ma sensu ustawiać każdego idealnie przy tak małej ilości osób z racji konwoju stricte osób z zarządów VS. POCZĄTEK: KONIEC ZASADY: Zasady NIE ZOSTAŁY zatwierdzone przez TruckersMP Każdy z uczestników konwoju jest zobligowany do stosowania się do regulaminu w trakcie trwania konwoju Poza regulaminem konwojowym obowiązują wszystkie zasady i reguły TruckersMP Zakaz reklamowania firm w trakcie trwania konwoju na CB oraz tekstowo Zabronione jest wyprzedzanie, za wyjątkiem zezwolenia pilotów grupy Każda firma musi posiadać przynajmniej jedną osobę dowodzącą ( zalecany zarząd ) Kiedy pilot chce zabrać głos grupa powinna pozostawić ciszę na kanale w celu uzyskania informacji głosowych Niestosowanie się do poleceń pilota może skutkować z wyciszeniem bądź wyrzuceniem z konwoju Zabronione jest wczytywanie się na konwoju. Prędkość maksymalna w terenie zabudowanym wynosi 50 km/h, natomiast poza terenem zabudowanym 95 km/h. Odstęp między graczami powinien wynosić od 50 do 150 metrów w zależności od terenu i rodzaju drogi. Nie zatrzymujemy się na czerwonym świetle oraz STOP, chyba, że w pobliżu znajdują się gracze spoza konwoju. Zabrania się stosowania świateł długich oraz sygnałów ostrzegawczych W trakcie konwoju nie są przewidziane przerwy. Ciężarówki powinny być naprawione, zatankowane do pełna, a nawigacja ustawione przed wyjazdem grupy Zalecamy wyłączenie zdarzeń losowych, deszczu oraz objazdów.
 2. Firma WLOG zaprasza na konwój z okazji 3 urodzin!! Konwój o charakterze zamkniętym, tylko dla osób zrzeszonych w VS'kach Data: 12 marca 2022r. (sobota) Godzina zbiórki: 18:00 Godzina rozpoczęcia: 18:30 Miasta startowe: Szczecin, Sztokholm Miasto końcowe: Sztokholm, Szczecin Długość konwoju: 1428 kilometrów Serwer: SGP Serwer discord: https://discord.gg/3kdhkfXMsJ Zachęcamy wszystkich do wchodzenia i rozmowy w swoich grupach Prosimy o potwierdzenie obecności na evencie: https://truckersmp.com/events/6599-3-urodziny-wlog REGULAMIN Zasady NIE ZOSTAŁY zatwierdzone przez TruckersMP Każdy z uczestników konwoju jest zobligowany do stosowania się do regulaminu w trakcie trwania konwoju Poza regulaminem konwojowym obowiązują wszystkie zasady i reguły TruckersMP Zakaz reklamowania firm w trakcie trwania konwoju na CB oraz tekstowo Zabronione jest wyprzedzanie, za wyjątkiem zezwolenia pilotów grupy Każda firma musi posiadać przynajmniej jedną osobę dowodzącą ( zalecany zarząd ) Kiedy pilot chce zabrać głos grupa powinna pozostawić ciszę na kanale w celu uzyskania informacji głosowych Niestosowanie się do poleceń pilota może skutkować z wyciszeniem bądź wyrzuceniem z konwoju Zabronione jest wczytywanie się na konwoju. Prędkość maksymalna w terenie zabudowanym wynosi 50 km/h, natomiast poza terenem zabudowanym 95 km/h. Odstęp między graczami powinien wynosić od 50 do 150 metrów w zależności od terenu i rodzaju drogi. Nie zatrzymujemy się na czerwonym świetle oraz STOP, chyba, że w pobliżu znajdują się gracze spoza konwoju. Zabrania się stosowania świateł długich oraz sygnałów ostrzegawczych W trakcie konwoju nie są przewidziane przerwy. Ciężarówki powinny być naprawione, zatankowane do pełna, a nawigacja ustawione przed wyjazdem grupy Zalecamy wyłączenie zdarzeń losowych, deszczu oraz objazdów. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. TRASA Trasa konwoju będzie przebiegać w dwie strony. Zostaną utworzone 4 grupy po 4 firmy. Grupa pierwsza rusza z firm TRANSINET oraz EUROGOODIES w miejscowości Szczecin. ( WYJAZD 18:30 ) Grupa druga rusza z firm ITCC oraz MECHANIK w miejscowości Szczecin. ( WYJAZD 18:40 ) Grupy trzecia rusza z firmy SCANIA/MECHANIK w miejscowości Sztokholm. ( WYJAZD 18:30 ) Grupa czwarta rusza z firm POSTÓJ oraz NORRSKEN w miejscowości Sztokholm. ( WYJAZD 18:40 ) Koniec tras jest następujący: Grupa pierwsza kończy w firmie SCANIA/MECHANIK w miejscowości Sztokholm. Grupa druga kończy w firmach POSTÓJ oraz NORRSKEN w Sztokholm. Grupa trzecia kończy w firmach EUROGOODIES oraz MECHANIK w miejscowości Szczecin. Grupa czwarta kończy w firmach ITCC oraz TRANSINET w miejscowości Szczecin. KONIEC KONWOJU: ZAPROSZONE FIRMY
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.