Jump to content

Stas0735

Driver
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About Stas0735

 • Rank
  No Cargo

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, mam pytanie, bo w środę zaktualizowałem truckersmp, a gdy wybrałem zlecenie w word of trucks to wyskoczył mi czarny ekran, a następnie takie teksty: https://photos.google.com/?tab=rq&pageId=none A tak przy okazji wysyłam swojego crash loga: https://pastebin.com/j9GgyzVb Czy ktokolwie wie, w jaki sposób to naprawić, abym mógł dalej grać. Bardzo byłbym wdzięczny, z góry dziękuje za pomoc.
 2. Z ostatniej chwili. Przed chwilą pobrałem kolejny update, po czym odzyskałem wcześniejsze konta, aczkolwiek problem pozostał niezmienny. Mało tego, doszedł jeszcze jeden błąd: https://photos.app.goo.gl/bBCXBntf7HVrGUZw5 Bardzo proszę o pomoc.
 3. Cześć, to znowu ja. Dziś pobrałem kolejną aktualizację z truckersMP. Pomijając to, że usunęło mi wszystkie konta jakie miałem w ets 2 i musiałem stworzyć zupełnie nowe konto, to w momencie, gdy myślałem, że jest już wszystko w porządku, to po przejechaniu około trzech tras (nie swoim tirem, bo jeszcze mnie nie stać) zobaczyłem rezultaty po tej trasie, a gdy nacisnąłem przycisk ENTER, to z powrotem czarny ekran, a po chwili ponownie ten sam błąd wyskoczył: https://www.google.com/search?q=An+application+fatal+error!+Do+you+want+to+send+crash.log+file+to+developers%3F&rlz=1C1CHBD_plPL841PL841&hl=pl&sxsrf=ALeKk03-EHjdub6IeiuUa6yahkc0GBpy8Q:1592465538906&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiQtY227IrqAhXykIsKHajsBWkQ_AUoAnoECAwQBA&biw=1536&bih=754#imgrc=eTIIhwuYU2woQM Wysyłam link do crash.loga (może się przyda): https://pastebin.com/why6DMJk Z góry dzięki za pomoc.
 4. Wyskakiwał mi ten błąd w momencie gdy wybrałem zlecenie lub nacisnąłem przycisk "jazda". Nie dawno (około godziny temu) stworzyłem nowe konto na multiplayerze i wszystko jest w porządku, chociaż bardzo chciałbym odzyskać to pierwsze konto. https://pastebin.com/mJTgG4gW
 5. Cześć, mam pytanie, bo dziś zaktualizowałem truckersmp, a gdy wybrałem zlecenie to wyskoczył mi czarny ekran, a następnie taki tekst: „An application fatal error! Do you want to send crash.log file to developers?” Jeżeli ktoś się spotkał z taką sytuacją i wie, jak rozwiązać ten problem, to proszę, żeby mi pomógł. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...