Jump to content

oguzhan4246

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by oguzhan4246

  1. Pc kardeşimde şuanda aldığım zaman bakıcam dönüş yaparım size ben teşekkürler ilginiz için
  2. steamdan çözmeye çalışıyorum ordada buraya yönlendiriyor bizlik bir sorun yok oyun ile görüşünüz diyorlar bana yardımcı olamıyacaksanız bu oyunu neden aldım ben neden oynuyorum?
  3. Steam API sorunları Steam API şu anda sunucularımıza güncel olmayan bilgileri bildiriyor, bu nedenle bazı kullanıcılar TruckersMP'ye kaydolamıyor. Sorun bizim ulaşamayacağımız bir yerde olduğu için maalesef sorunu çözmek için yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Eğer bunu yaşıyorsanız, lütfen daha sonra tekrar deneyin. Rahatsızlık için özür dilerim. böyle sorunla karşılaşıyorum yardımcı olurmusunuz truckersMP yi indiremiyorum bundan dolayı
  4. Steam API sorunları Steam API şu anda sunucularımıza güncel olmayan bilgileri bildiriyor, bu nedenle bazı kullanıcılar TruckersMP'ye kaydolamıyor. Sorun bizim ulaşamayacağımız bir yerde olduğu için maalesef sorunu çözmek için yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Eğer bunu yaşıyorsanız, lütfen daha sonra tekrar deneyin. Rahatsızlık için özür dilerim. böyle bir sorunla karşılaşıyorum ets2 mp oyun oynayamaktaktayım steam hesabım günceldir ve hiç bir sorunum yoktur hesapta bana yardım olabilirmisiniz? sorunu ivedi çözüme ulaştırılıp tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.