Jump to content

KerrukBaba

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About KerrukBaba

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Known languages
  Türkçe, English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bu sorunla ilgili daha önceden konu açmıştım. Ama nedenini ve çözümünü bulamadık. Ben oyunu o haliyle biraz daha oynadım. Sorunun bilgisayarın ısınmasıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Benimki bayağı ısınıyor, ısındıkça da daha sık atmaya başlıyor. Sizde de öylemi?
 2. Eğer TruckersMP ile ilgiliyse oyunu ve TruckersMP'yi kökten sildiğimizde sorunun düzelmesi lazım. Artık çözüm belli; Ets 1 oynayacağız.
 3. Galiba bu sorunu yaşayanlar Nvidia kullanıyor
 4. işte bu yüzden birdaha orijinal oyun almayacağım. Her oyunun sonu böyle oluyor güncelleme getire getire batırıyorlar.
 5. Birde en başta belirtmiştim oyun OpenGL ile açılmıyor.
 6. Bir oyuna yeni şeyler getirmek için neden bozarlar ki anlamıyorum. Her oyunda olmuştur böyle şeyler.
 7. Bende tek oynarken de oluyor. Acaba mp yi silsem düzelir mi?
 8. İşlemci: İntel Pentium 2.6 2x Ram: 4 GB Ekran kartı: Nvidia 9600 GT Açması gerekiyor. Bir de söylemeyi unuttum bu sorun olunca oyunda direksiyon dönmüyor ve tır hareket etmiyor. Sesimizi SCS Software' e duyurmamız gerekiyor. Sizin sistem ne?
 9. Cevabınız için teşekkürler. Deniyorum.
 10. 1.32 sürümü geldiğinden beri bu sorun var. Masaüstüne atıyor ve yükleme ekranına geri dönüyor. Bir arkadaş oyunu OpenGL 64x ile açınca sorunun düzeldiğini söylemiş fakat bende o şekilde açılmıyor (1.32 üstünde). Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
×
×
 • Create New...