Jump to content

Pashtrik

Veteran Driver IV
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About Pashtrik

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 09/04/1987

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Tirana, Albania

Recent Profile Visitors

229 profile views
 1. Pashtrik

  Albania

  Ju pershendes bashkatdhetarët e mi, shpresoj qe jeni të gjith mirë dhe ju deshiroj rrugëtim të kendshëm me kamjon, kalofshi mirë.
×
×
 • Create New...