Jump to content

Dufiwn

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dufiwn

 1. Arkadaşlar oyuna giriyorum joystick bağlıyorum ayarları yaparken X ve Y eksenine gelince FPS 7 ye falan düşüyor başka bir tuşa atayınca düzeliyor bunu nasıl çözebilirim?
 2. Kendime ait aracım olmadığı için uyuma ve ışınlanma yapamıyorum.
 3. Singleplayer da 3-4 oyun attım böyle bir şey yaşamadım. Hatta oyunu silip yükledim bir ara hala devam ediyor. Arkadaşımla oynuyorum hatayı oda alıyor.
 4. Oyuna giriyorum iş gözükmüyor. Sonra dosyalardan economy ayarını 1 yapıyorum kaydedip oyuna giriyorum. Oyunda iş çıkıyor oyunu kapatıyorum ayarı 0 yapıyorum. Oyuna girince iş çıkıyor işi bitiriyorum ve yine iş gözükmüyor. Sürekli böyle mi yapmam lazım ?
 5. Dediğini yaptım fakat 1 iş yaptıktan sonra yine sıfırlanıyor. Birde bana çarpan birini nasıl şikayet edebilirim?
 6. Başlıkta bütün sorunu yazdım iş gözükmüyor.
 7. Bir sorum daha olacak iş alamıyorum yük seçmem gerektiğini söylüyor.
 8. 1.31 Sürümünü yükledim oyun açılırken 'The Game Filesystem Failed To İnitialize Aborting Now' diye hata vermeye başladı.
 9. Arkadaşımla beraber oyunu aldık şuan multiplayer serverın açılmasını bekliyoruz. Aklımda soru var beraber şirket falan kurabiliyor muyuz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.