Jump to content

PerSecuTor

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About PerSecuTor

 • Rank
  No Cargo

Profile Information

 • Known languages
  Turkish and English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PerSecuTor

  Player Report System

  Sorun admin tarafından halledildi, Teşekkürler.
 2. PerSecuTor

  Player Report System

  Herkese selamlar, bir oyuncuyu raporladım ancak ben yapmadığım halde aynı rapordan 2 kere göndermiş ve bu nedenle max. rapor hakkımdan 1 hak daha fazla kaybettim, bunun düzeltilmesini talep ediyorum...
 3. PerSecuTor

  TruckersMP giriş

  Sorunumu çözmeme yardımcı olduğun için teşekkürler. halledildi. sorun çözüldü, konuyu rafa kaldırabilirsiniz...
 4. PerSecuTor

  TruckersMP giriş

  Herkese selamlar; truckersmp ye tıklayıp launchETS2 butonuna basıyorum ve giriş yapıyorum ancak multiplayer değil normal açıyor, steam ı işlemi sonlandır deyip tekrar birçok kere denedim yine olmadı. (sürümüm güncel)
 5. PerSecuTor

  TruckersMP

  Selamlar, truckersmp ye çift tıklıyorum, yönetici olarak çalıştırıyorum, silip tekrar yükledim yine aynı, başlatıcıyı açtıktan sonra launch ets2 butonuna bastıktan sonra mouse yüklenme işaretine dönüşüp tekrar normale dönüyor ancak hiçbirşey açılmıyor sanki hiç öyle birşey yapmamışım gibi... hiçbir beta programına üye değilim.
 6. PerSecuTor

  Create Report

  Arkadaşlar "create report" ekranında aldığım clip i nasıl kanıt bölümüne gircem raporu kontrol eden kişinin o klipi izlemesini nasıl sağlayabilirim oraya clip i atarak?
 7. PerSecuTor

  Player Report System

  Arkadaşlar create report ekranında perpetrator id diye bişey var orayı nasıl doldurmam gerekiyor anlamadım ben raporlayacağım kişinin truckers id sini nerden bilebilirim ki
 8. PerSecuTor

  Recording

  Selamlar, uzun süredir oyun içi raporların hiçbir faydası olmadığını fark ettim bu nedenle ben de kayıtla gezmek istiyorum, bildiğiniz herhangi bir program var mı oyunu en iyi şekilde kayıt edebilecek, ayrıca bu kaydın da istediğim kesitini alabileceğim bir programda önerirseniz çok sevinirim, teşekkürler.
 9. PerSecuTor

  Player Report System

  cevap verilmez ise değil hiçbir oyun içi raporumun kabul edildiğini görmedim, söylediğim gibi bariz bilerek yapılan ramming de bile kullanıcı hakkında hiçbir işlem yapılmadı yazısı alıyorum. yapılmış olması için yapılmış bir sistem gibi gelmeye başladı.
 10. PerSecuTor

  Player Report System

  Beyler rapor sistemi benim bildiğim kadarıyla adminlerin sahneyi izlemeleriyle yapılıyor ancak bu adminler nasıl bir gözle izliyorlar anlamış değilim tam izlemiyolar mı veya ilgilenilmiyor mu? bariz şekilde bilerek çarpan milletin önüne kıran bilerek blocking yapan veya normal yolunda giderken bile bile direksiyon kırıp bariz bilerek sana çarpan adamı bile raporladığımda bir süre sonra "Nickname" hakkında hiçbir işlem yapılmadı yazısı geliyor. adminler neden var diye sorasım geldi ama daha iyi bir soru buldum; rapor sistemi neden var?!?!?!
 11. PerSecuTor

  Lojistiğin faydalari ne?

  Lojistiğe katılmak ne işe yarar acaba ne gibi faydaları olur?
 12. PerSecuTor

  Karasal Lojistik

  Katılım izni...
 13. PerSecuTor

  Unable to launch Truckers mp

  Close your antivirus program or close just for truckers, if you haven't any antivirus program, just setup and launch, it will be connect. also you need original game.
×