Jump to content

PerSecuTor

Veteran Driver
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

About PerSecuTor

Profile Information

 • Known languages
  Turkish and English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PerSecuTor's Achievements

1

Reputation

 1. Sorun admin tarafından halledildi, Teşekkürler.
 2. Herkese selamlar, bir oyuncuyu raporladım ancak ben yapmadığım halde aynı rapordan 2 kere göndermiş ve bu nedenle max. rapor hakkımdan 1 hak daha fazla kaybettim, bunun düzeltilmesini talep ediyorum...
 3. Sorunumu çözmeme yardımcı olduğun için teşekkürler. halledildi. sorun çözüldü, konuyu rafa kaldırabilirsiniz...
 4. Herkese selamlar; truckersmp ye tıklayıp launchETS2 butonuna basıyorum ve giriş yapıyorum ancak multiplayer değil normal açıyor, steam ı işlemi sonlandır deyip tekrar birçok kere denedim yine olmadı. (sürümüm güncel)
 5. Selamlar, truckersmp ye çift tıklıyorum, yönetici olarak çalıştırıyorum, silip tekrar yükledim yine aynı, başlatıcıyı açtıktan sonra launch ets2 butonuna bastıktan sonra mouse yüklenme işaretine dönüşüp tekrar normale dönüyor ancak hiçbirşey açılmıyor sanki hiç öyle birşey yapmamışım gibi... hiçbir beta programına üye değilim.
 6. Arkadaşlar "create report" ekranında aldığım clip i nasıl kanıt bölümüne gircem raporu kontrol eden kişinin o klipi izlemesini nasıl sağlayabilirim oraya clip i atarak?
 7. Arkadaşlar create report ekranında perpetrator id diye bişey var orayı nasıl doldurmam gerekiyor anlamadım ben raporlayacağım kişinin truckers id sini nerden bilebilirim ki
 8. Selamlar, uzun süredir oyun içi raporların hiçbir faydası olmadığını fark ettim bu nedenle ben de kayıtla gezmek istiyorum, bildiğiniz herhangi bir program var mı oyunu en iyi şekilde kayıt edebilecek, ayrıca bu kaydın da istediğim kesitini alabileceğim bir programda önerirseniz çok sevinirim, teşekkürler.
 9. cevap verilmez ise değil hiçbir oyun içi raporumun kabul edildiğini görmedim, söylediğim gibi bariz bilerek yapılan ramming de bile kullanıcı hakkında hiçbir işlem yapılmadı yazısı alıyorum. yapılmış olması için yapılmış bir sistem gibi gelmeye başladı.
 10. Beyler rapor sistemi benim bildiğim kadarıyla adminlerin sahneyi izlemeleriyle yapılıyor ancak bu adminler nasıl bir gözle izliyorlar anlamış değilim tam izlemiyolar mı veya ilgilenilmiyor mu? bariz şekilde bilerek çarpan milletin önüne kıran bilerek blocking yapan veya normal yolunda giderken bile bile direksiyon kırıp bariz bilerek sana çarpan adamı bile raporladığımda bir süre sonra "Nickname" hakkında hiçbir işlem yapılmadı yazısı geliyor. adminler neden var diye sorasım geldi ama daha iyi bir soru buldum; rapor sistemi neden var?!?!?!
 11. Lojistiğe katılmak ne işe yarar acaba ne gibi faydaları olur?
 12. Katılım izni...
 13. Close your antivirus program or close just for truckers, if you haven't any antivirus program, just setup and launch, it will be connect. also you need original game.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.