Jump to content

RedPiggy

Retired Team Member
 TruckersMP Profile
 • Posts

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Answers

 1. RedPiggy's post in Každá zakázka je doručena POZDĚ ! was marked as the answer   
  Ahoj lukynn99cze ??
   
  Tento problém je způsobený synchronizací času v ETS2MP. Každá zakázka na trhu má nastavenou dobu, po jejíž uplynutí vyprší. Jelikož se při každém přihlášení posune čas, tato doba "nastane" u všech zakázek a proto je poté market prázdný. Tento problém lze ale lze jednoduše vyřešit
   
  Jakmile se připojíte na server (Connection established) a sesynchronizuje se čas (Lze poznat podle změny oblohy)
  Teleportujte se pomocí F7 do servisu Teleportovat se do jakékoliv garáže Po teleportu byste měli mít k dispozici nové zakázky ?
 2. RedPiggy's post in Sound mod Multiplayer was marked as the answer   
  Ahoj @Major991!
   
  Momentálně neexistuje způsob jak rozlišit mezi módy co ovlivňují a neovlivňují hru. Možná si říkáš, že módy jsou na Steam Workshopu kategorizované, ale ber prosím v potaz že kategorie si určují lidé co módy uploadujou a není to nikým moderované, tudíž by tam snadno šli propašovat i jiné nežádoucí módy.
   
  Ohledně aktivace jsem si téměř jistý že módy nelze aktivovat a v dohledné době to asi ani nepůjde. Hodně lidem vadí že nemohou používat například hlasy do navigací, ale z bezpečnostních důvodů to prostě nelze.
   
  Je mi líto ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.