Jump to content

PATRYKI8 [PL]

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by PATRYKI8 [PL]

 1. Ja uważam, że tachograf powinien zrobić scs, ale znając ich nie będą marnować czasu na takie bajery ( koła dla nich chyba nie są bajerami xd)  ale do rzeczy, jak pewnie wiecie multiplayer wspiera od dłuższego czasu takie dodatki jak pluginy (dziękować mwl4 że o tym pomyślał), ale co za tym idzie, znalazłem na forum scs plugin który dodaje tachograf, więc również działa na MP. Link: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=198442

  Jedyną wadą są pauzy np 45 min, 9h, 11h. Wiąże się to z postojem dużym niż 10 min, a za tym idzie kick, więc tu można by było prosić o to, żeby auto kick działał od ilości osób i odrazu byłoby lepiej np. jeśli serwer ma ponad 75% osób to wtedy zaczyna działać auto kick i wszystko jest ok.

 2. Witam. Dla waszej informacji jeśli ktoś grał w tamtym roku na Winter modzie od satana19990 to były brudne ciągniki siodłowe i naczepy, a w niskobudżetowym Frosty Winter Weather Mod v5.4 tego nie ma.

  • Upvote 1
 3. Racja Michał będzie z tym duży problem, ale to może lepiej zostawić na betę bo wtedy będzie trochę więcej czasu. Jestem ciekaw czy to też wpłynie na ping w grze bo jak tak to większość będzie się cofać a nie jechać. Ja jestem neuntralny dla tej propozycji, ponieważ ma duże zalety, a także parę istotnych wad. Pozdrawiam.

 4. Nazwa Sugestii:Tapatalk

  Opis Sugestii:Witam. Mam pomysł aby forum było wspierane aplikacją tapatalk. Uławtiwłoby to korzystanie z urządzeń mobilnych.

  Przykładowe obrazki: brak

  Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:bezsensu pytanie. ;)

×
×
 • Create New...