Jump to content

HATALIYSAM ARA

Veteran Driver
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

About HATALIYSAM ARA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HATALIYSAM ARA's Achievements

0

Reputation

 1. oyun doğrulandı , save değiştiremem çünkü 1 yıldır aynı save ile oynuyorum aracım 670 binde
 2. merhaba arkadaşlar. Ets2 multıplayer veya sıngleplayer açtıgımda profillerin gelmesi yaklaşık 1 dakika suruyor yanı 1 dakıka boş ekranda donuk bir şekilde bekliyorum . oyunu silip yüklemem dışında yapılabilecek bir çözüm var mıdır ?
 3. https://hizliresim.com/Y6lqGl game dosyasını açınca böyle oluyor bakınız ..
 4. arkadaşlar öncelikle mutlu bayramlar herkese game dosyasını sll ile açıyorum ve şöyle oluyor http://hizliresim.com/Y6lqGl . java son surum g_uset vs dendiği gibi yaptım ama böyle oluyor nedeni nedir ?
 5. dediklerinizi biliyorum yaptım daha öncede , olmadığını bir kez daha bildireyim sizlere olsaydı emin olun bugün paylaşmazdım buraya
 6. düşündüğün için çok teşekkür ederim . daha önce yapmayı bir çok kez denedim ama yapamadım malesef bu yuzden yardım istedim youtube da alakalı butun videoları izledim ama yapamadım .
 7. Arkadaşlar biri bana yardımcı olabiir mi ? birinde görmüştüm ön cama yazı yazmıştı bende yazmak istiyorum lütfen biri bana yardım edebilir mi ? save mı paylaşsam yardımcı olabilir mi ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.