Jump to content

Macherie

Veteran Driver
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About Macherie

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 12/12/1992

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Preferred Trucks
  DAF
 • Known languages
  English, German basic

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick w grze: macherie Wiek 26 Miejsce zamieszkania Ok. Płocka Sterowanie: DFGT SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198212423251/ Staż w grze: 3 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak Przedstaw się: Damian, 26 lat, pracuję, pochodzę z małej miejscowości pod płockiem. Inne:Byłem w wielu firmach w ets. Mam nadzieję, że zostanę na dłużej.
 2. Dzięki wielkie można zamknąć.
 3. Witam, Mam nietypowy problem z ETS2. Usunąłem sobie swój profil główny, ponieważ mi nie działał event z World of Trucks wyłączał się podczas jazdy. Specjalnie usunąłem grę i od nowa zainstalowałem. Teraz jak stworzyłem profil to nie mam nic w folderu profiles. Utworzyłem sobie nowy ale nic z tego. W config w głównych dokumentach ustawiłem sobie save_format na 2. Zamieszczam zdjęcia z tego.
 4. Wprowadziłem lekko w bład. Na początku mam zawsze rozłączono z World of Trucks. 2 razy w trasie tak miałem sorka https://www.youtube.com/watch?v=4EOQLKZw_xM
 5. Witam, mam problem ze świątecznym eventem. Polega on na tym, że jak naczepa mi się załaduje, to pisze mi takie coś: World of Trucks nie może się wczytać/zapisać. Potem po jakimś czasie maksymalnie 20 km: https://www.youtube.com/watch?v=7u2An3j_H28 https://www.youtube.com/watch?v=Awxljy2x0oU Potem zaglądam do tego pliku net.log ale nic z niego nie rozumiem: https://www79.zippyshare.com/v/ln4W0tkE/file.html
 6. Nick w grze: Rayfrean (do 10 maja macherie) Wiek: 25 lat Miejsce zamieszkania: Płock Sterowanie: Kierownica Digital Force GT SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198212423251/ Staż w grze: Gram co jakiś czas, aczkolwiek grę mam od 2015 roku Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie, nigdy Przedstaw się: Jestem Damian. Mam 25 lat, pochodzę spod Płocka. Lubię piłkę nożną. Od 2 tygodni mam kierownicę DFGT ciągle się uczę. Grywam w szachy, więc nie będzie problemu z grą lub jeżeli ktoś chciałby się nauczyć zapraszam. Aktualny czas poświęcam na szukaniu pracy. Poza tym gram w ETS2. Inne: Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę odpowiadać dam z siebie wszystko.
×
×
 • Create New...