Jump to content

KrzysiekKoszalin

Veteran Driver
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About KrzysiekKoszalin

 • Rank
  1t Caravan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, jeżeli taki temat już był, to sorki. Mam pytanie odnośnie teamspeaka. Mam na nim założony swój własny serwer i teraz jak to ogarnąć, żeby ludzie z VS-ki mogli na nim ze sobą rozmawiać. Czy wystarczy w profilu firmy podać nick serwera lub adres IP czyli coś takiego?: 10.76.239
 2. Witam, jeżeli taki temat już był to sorki. Mam pytanie odnośnie serwera teamspeak. Utworzyłem swój serwer na teamspeaku i jak teraz ogarnąć temat, żeby ludzie z VS-ki mogli na nim ze wszystkimi rozmawiać. Czy adres IP takiego serwera wystarczy? Po wejściu mam coś takiego Nick serwera lub adres: w tym przypadku mam numer IPv4 czyli. 10.76.239 itd. Czy ten numer wystarczy aby ludzie z zewnątrz mogli się połączyć i mogli na nim rozmawiać. Za odpowiedź dziękuje.
 3. Mam pytanie odnośnie trybu Multiplayera, a mianowicie czy są jakieś aktualizacje, tudzież mody, które działają tylko pod MP?
 4. Muszę przyznać, że system bardzo fajnie się sprawdza. Jasny, czytelny i ciekawy. Plusem virtuala jest możliwośc dodawania tras nie tylko z podstawowej mapy, ale również z innych oddzielnych map. Muszę przyznać, że robi to fajną robotę. Mam nadzieję, że virtual będzie się dalej rozwijał.
 5. No fakt, z odległością faktycznie przesadziłem. To akurat idzie zmienić. Jeśli chodzi o jazdę na żywo to tego nie robię, ponieważ nie chcę, żeby przyszli kierowcy się nie stresowali. Ale fakt, z odległością za bardzo pojechałem. @terrordrome A ogólnie co sądzisz, o stronce i regulaminie?
 6. Nadeszła ta wiekopomna chwila, aby powiedzieć co nieco o nowej firmie przewozowej na naszym VS-kowym rynku. Firma Krzysztof Transport, bo o niej mowa została 20.02.2018. Specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowym, ale ładunki z normalnymi naczepami, również jej nie straszne. Na razie w firmie jest jeden kierowca, czyli sam właściciel ale na http://virtualtrucker.pl ruszyła już rekrutacja na nowych kierowców. Firma działa od niedawna ale ma na swoim koncie przejechane już ponad 1000 km w systemie Virtual Company i jak na razie 352 km w systemie Virtual Trucker, ale oczywiście cały czas nab
 7. A mam takie pytanie odnośnie Virtual Truck. Da się ta jakoś wpisać zysk typu stawka za kilometr, żeby kierowca wiedział ile zarobił?
 8. U mnie wszystko dzieje się za pośrednictwem virtualcompany. Wydaje mi się, że jest to dość cieawy i dobrze sprawdzający się system tras, rozliczeń itd.
 9. A i owszem, moja firma ma stronę facebookową, a system rozliczeń jest podwójny, czyli zarabiamy od stawki za kilometr, albo od własnej stawki, ale to już zależy od kierowców. Ja osobiście zarabiam systemem kilometrówek, co daje mi niezłą kasę, ponieważ za kurs powyżej 1000 km mogę zarobić nawet kilkanaście tysięcy, przy stawce 13 $ za kilometr. Ale tak jak mówię, wszystko zależy od kierowców. Na razie jest jeden admin w postaci osoby mojej, ale myślę, że po zatrudnieniu kierowcy przejmie on (nie od razu) funkcję admina. Także zapraszam do firmy Krzysztof Transport.
 10. Jak na razie zaangażowanie jest duże. Zapał również. Informacje o nowej firmie wkrótce
 11. No muszę ci powiedzieć, że jak na razie zaangażowanie jest spore. Firma ma już nawet swoją naczepę Na razie jeszcze nie ma rekrutacji ale myślę, że za niedługo coś się ruszy w tym temacie
 12. Hejka, zauważyłem, że w ETS 2 jest dość dużo V-ESEK. Czy myślicie, że nowa firma na rynku mogła by odnieść sukces?
 13. Witam, chciałbym wam zaprezentować naczepę do mojej wirtualnej firmy, która jeździć będzie po drogach europejskich ETS 2. Naczepa to oczywiście modyfikacja już istniejącej naczepy chłodni. Jak ją oceniacie? Naczepa oczywiście do pobrania tutaj, dla nowych kierowców w mojej firmie. Zapraszam.
 14. Witam. Jestem założycielem i jednocześnie szefem nowej firmy na polskim rynku spedycyjnym. Firma jest dość nowa, ponieważ funkcjonuje od 20.02.2018, ale powoli się rozwija. Na razie na swoim koncie ma przejechane ponad 1000 km, ale to nie wszystko na co nas stać. Na razie nie prowadzimy rekrutacji do firmy, ale naszymi poczynaniami na drogach będziemy się chwalić. Wszystkie poczynania możecie śledzić na Krzysztof-transport. Szerokości, przyczepności.
×
×
 • Create New...