Jump to content

pablitto987

Veteran Driver II
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

  Never

Posts posted by pablitto987

 1. Witam serdecznie. Tak jak wspomniałem już w temacie interesuje mnie to jak zrobić, żeby mieć nazwę firmy w nicku na kolorowo. Właściwie tu nie chodzi o jakąś wielką firmę, właściwie o klan/grupę. Chciałem pojeździć z kolegą we 2 i tyle. Wiadomo zrobimy własne barwy itp. z tym, że co muszę zrobić abyśmy mieli nazwę klanu w nicku? Oczywiście mogę dopisać skrót grupy do nicku steam, ale wtedy nie będzie on na kolorowo w grze. Mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli i z góry wielkie dzięki za pomoc :)

 2. Witam serdecznie. Ostatnio zacząłem swoją przygodę w świecie truckers mp i jest jedna rzecz która mnie irytuje. Mianowicie chodzi o to, że z ładunkiem nie mogę pojechać szybciej niż 90 km/h (w atsie 105 km/h). Z tym że widziałem na yt, że ludzie spokojnie śmigają szybciej niż 90 km/h. I tutaj powstaje pytanie jak to zrobić? Próbowałem odhaczyć w opcjach "Ogranicznik prędkości", ale niestety nie da się tego zrobić. Z góry dziękuję za pomoc :) 

 3. Witam. Mam taki problem, że kilka lat temu grałem w etsa 2 na mp. Ostatnio chciałem wrócić do tej produkcji i pograć na mp. Problem polega na tym, że nie pamiętam passów (ani loginu ani hasła). Próbowałem zarejestrować się  przez steama ale wyświetla mi się komunikat, że to konto steam zostało przypisane do innego konta. Oczywiście mogłbym kupić etsa na swoim aktualnym koncie i nie zawracać sobie głowy, lecz na tamtym koncie jest dużo dlc i musiałbym je kupować od początku. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

×
×
 • Create New...