Jump to content

[GTW] mck96

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

About [GTW] mck96

 • Birthday 11/20/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Siedlce
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[GTW] mck96's Achievements

3

Reputation

 1. Nick w grze: mck96 Wiek: 22 Miejsce zamieszkania: okolice Siedlec, mazowieckie Sterowanie: mysz + klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/mck_96/ Staż w grze: 700 godz. na aktualnym koncie steam, 250 na starym i kilkadziesiąt na non steam Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Nazywam się Maciek, studiuję logistykę. Interesuję się transportem, grami i piłką nożną. Inne: Dwukrotnie miałem przyjemność reprezentować jedną z VS'ek, ale z przyczyn osobistych musiałem rezygnować. Szukam firmy w której mógłbym miło spędzić czas, bez wygórowanych wymagań co do liczby kilometrów. Wolałbym firmę w której są osoby od 16-18 lat w górę. Posiadam wszystkie możliwe dodatki zarówno do ETS, jak i ATS (nie licząc malowań).
 2. Nick w grze: Mck96 Wiek: 21 Miejsce zamieszkania: Siedlce Sterowanie: Klawiatura + Mysz (może w przyszłości Logitech DFGT) SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/castisek/ Staż w grze: Prawie 400 godz. na aktualnym profilu steam, ponad 250 godz. na starym koncie + kilkadziesiąt godz. spędzonych na non-steam Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Nazywam się Maciek, mam 21 lat i mieszkam w okolicach Siedlec. Studiuję logistykę, interesuję się transportem, grami oraz piłką nożną. Szukam VS'ki w której będę mógł miło spędzić czas oraz poznać nowe osoby, gdyż jazda na singlu i kupowanie kolejnych ciężarówek kiedyś się nudzi, chciałbym pojeździć mając w tym jakiś cel. Na początku tego roku jeździłem około 3 miesięcy w jednej z VS'ek, więc jakieś minimalne pojęcie co i jak działa mam. Pozdrawiam
 3. Nick w grze: maci3kkpl / Casti$ Wiek: 20 Miejsce zamieszkania: Siedlce Sterowanie: Myszka + klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/castisek/ Staż w grze: mniej więcej 2 lata, ponad 400 godz. w grze (na początku na piracie, 250 na starym koncie, na obecnym 160 godz) Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Nazywam się Maciek, szukam ludzi do wspólnej jazdy, gdyż jazda na singlu strasznie się dłuży i czasami bywa nudna. W grze nie zachowuję się jak wariat, staram się przestrzegać przepisów. Inne: Jeżdżę głównie po Polsce i Skandynawii, moje ulubione ciężarówki to Mercedes MP4 i Volvo. Obecnie ubolewam na brak ProMods'a ponieważ jeszcze nie zakupiłem Viva la France.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.