Jump to content

byrosa

Veteran Driver III
    6
  • Last visited

About byrosa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

byrosa's Achievements

1

1. byrosa

Multiplayer Hata.

@LIGHTOFGOD Service Pack 1'i kurduktan sonra sorun düzeldi, yardımlarınız için teşekkür ederim. @EliteGamer0611 Sorunun kaynağı " Service Pack 1 "in kurulu olmamasıymış. Kurduktan sonra sorun düzeldi, yardımlarınız için teşekkür ederim. * Konu kilitlenebilir.
  2. byrosa

Multiplayer Hata.

@EliteGamer0611 Ekran kartı dahil Windows sürümleri güncel, herhangi bir problem yok. Sistem özelliklerim aşağıda; İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate 64 bit ( 6.1, Yapı 7600) İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz (8 CPUs) Bellek(Ram): 8 GB Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 @LIGHTOFGOD Şu anda Service Pack 1 indiriyorum, güncelleme yaptıktan sonra tekrar deneyeceğim.
  3. byrosa

Multiplayer Hata.

Elbette, masaüstünde bulunan simgeden başlatıyorum. Steam üzerinden de başlatmayı denedim, sonuç değişmedi.
  4. byrosa

Multiplayer Hata.

Olumsuz, sadece Windows Güvenlik Duvarını kullanıyorum. Onun dışında bir program mevcut değil, SinglePlayer'da herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. Multiplayer'a tıkladığım vakit sorun ortaya çıkıyor. Oyuna herhangi bir şekilde giriş yapmıyor.
  5. byrosa

Multiplayer Hata.

Singleplayer'da herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. Yükleme aşamasını Kurulum Rehberine uyarak yaptım, herhangi bir eksiklik yok. Ancak sorunun kaynağını halen bulabilmiş değilim.
  6. Merhaba, Multiplayer'a giriş yapmak istediğim zaman aşağıda bulunan hatayı alıyorum. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.