Jump to content

KevRett

Veteran Driver IV
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

About KevRett

KevRett's Achievements

1

Reputation

  1. Dobra, więc tak, cały ten bajerek mi się podoba, nie marnujemy teraz 20 minut na szukanie ładunku żeby mniej więcej w to samo miejsce jechać grając z kolegą. I wielkie brawa dla tego Pana za tą wykonaną robotę. Jedyne co mnie lekko od tego odrzuca to to, że dajmy na to z firmy "SellPlan", która jest supermarketem zawozimy części do wiatraka na plac budowy, czy też z fabryki Volvo odbieramy kurczaki. Czy kolega myślał już nad tym ? Czy da się to jakoś naprawić ? Wtedy już byłoby to idelane. Pozdrowienia dla twórcy.
  2. Panowie z administracji. Co do SnowModa tego konkretnie, jeżeli on zostanie dodany w tej postaci jakiej jest to będzie lekki lipton. Mianowicie, tam biel jest tak, że po 5 miuntach gry oczy bolą. Poza tym sparawa jest taka, że tam na autosdradach leży śnieg, co jest mało realne, niemieckie autostrady nie są aż tak zaśnieżone, rozumiem landówki i śnieg na nich, czy w miastach, ale na autostradach zdecydowanie nie. Taka moja mała uwaga.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.