Jump to content

krabmarek

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About krabmarek

krabmarek's Achievements

0

Reputation

  1. Był zainstalowany, to nie to niestety.
  2. Zainstalowałem w dobrym katalogu, Posiadam Windows 7 64 bity. Dodam, że wcześniej działało, dopiero od ostatniej aktualizacji klienta wystąpiły takie problemy.
  3. Cześć, od dłuższego czasu nie mogę włączyć ETS 2 MP, mam najnowszego klienta. Klient wymaga wersji 2 v. 1.23.1.1s, ja również taką posiadam. Próbowałem przez administratora i nic, liczę na pomoc.
  4. Nick w grze: krabmarek Wiek: 17 Miejsce zamieszkania : Ciechanów Sterowanie: Klawiatura/Pad SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198025765749/ Staż w grze: Około roku. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Jestem Sebastian, mieszkam w Ciechanowie, jestem kulturalny, w ETS'a gram dość dużo, można to poznać po tym, że grę mam od niedawna a mam już 25 godzin przegrane. Stosuję się do zasad KDR, w trasie 90 KM/H, w mieście 50 KM/H, nie mam wyłączonego "policjanta". Inne: Brak DLC
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.