Jump to content

KrzysuPL

Veteran Driver III
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

About KrzysuPL

KrzysuPL's Achievements

7

Reputation

  1. If game crashes when you get connected to server try reinstalling. It worked for me.
  2. No i? Płeć nie ma zupełnie nic do znaczenia. Z seksizmem to nie tutaj. Organizator z przyczyn niezależnych nie mógł brać udziału? Wchodzi zastępstwo. Z resztą, na teamspeaku wszyscy z naszej firmy zostali wyciszeni, przez co nie mieliśmy kontaktu z organizatorami. Wchodzimy się bawić, jasna sprawa. Lecz gdy 70 ludzi czeka na rozpoczęcie się konwoju, a nie jest ustalone kto go prowadzi, to jest okazywanie braku szacunku wobec uczestników i ogromny nietakt. Czekamy na oficjalne stanowisko organizatorów w tej sprawie.
  3. Podsumuję to dwoma słowami: Niezdecydowanie i flagi. Z doświadczenia wiem że kobiety potrafią świetnie planować i niekiedy przewidywać scenariusze. Powyższe się nie popisały. Wyszedłem po słowach Pani Zenon: "Możemy już ruszać?"... Jeżeli organizator jest tak niezdecydowany to strasznie to zniechęca. Cóż, konwój elegancki na papierze, a w rzeczywistości... no, wiadomo... Pozostaje życzyć uczestniczącym szczęścia, definitywnie Wam się przyda.
  4. Nick w grze: Krzysu Wiek: 20 Miejsce zamieszkania: Lublin Sterowanie: Klawiatura + Mysz SteamID 64 lub adres do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/krzysu/ Staż w grze: ponad 2 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana: Nie Przedstaw się: Nazywam się Krzysztof, mam 20 lat i jestem absolwentem jednego z lubelskich technikum. Obecnie pracuję zgodnie z moim wykształceniem (technik logistyk) w jednej ze znanych Lubelskich firm (podpowiedź to "Lubelskich" ). Będę Waszą małą encyklopedią o rynku TSL jeśli chcecie. Inne: Wolę jeździć z ładunkami FMCG niż gabarytami i ponadgabarytami. Na chwilę obecną jeżdżę Daf'em Euro 6 510, lecz jeżeli firma będzie tego wymagała mogę się dostosować. Szukam profesjonalnej firmy z własną spedycją, która prowadzi jako-taką ewidencję. Dostępny jestem codziennie po godzinie 18. W weekendy po wcześniejszym ustaleniu. Posiadam oba DLC (Skandynawia i Going East).
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.