Jump to content

KMisiek

Veteran Driver IV
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About KMisiek

KMisiek's Achievements

0

Reputation

  1. Strasznie wszyscy tu się spinają o ten ogranicznik. Wyluzujcie ludzie to jest GRA nie real. Jak wcześniej pisałem uważam że zdjęcie ogranicznika nie jest złym pomysłem, ale tylko przy ogarniętych graczach (cyt. nie trolli). Wg mnie można to w bardzo prosty sposób rozwiązać. -EU1 bez organicznika+kolizje (ZAWSZE DOMYŚLNY w luncherze) -EU2 z ogranicznikiem 90km/h+kolizje -US zgodnie z tamtejszymi przepisami dot. transportu kołowego czyli jak EU1 Co do EU1 pewnie większość z was się zastanawia dlaczego main server miał by być dla tzw. troli? Gdyż taki troll jak i niedorozwinięte/niedojrzałe osoby są zbyt leniwe lub nie umieją czytać ze zrozumieniem żeby przestawić na EU2. Jest tylko jedno ale, develowerzy ETS2MP musieli by ustawić aby przy każdorazowym starcie lunchera domyślnie był ustawiony EU1. Podejrzewam że ilość troli spadła by dramatycznie (może pomysł na następny patch na np. tygodniowy test). Pozdrawiam tych którzy przeczytali moją wypowiedź do końca. Do zobaczenia w trasie! P.S. Wczoraj (1.04.2015 ok godziny 13) mimo braku ogranicznika trasę bagatela 1900km (Budapeszt->Birmingham) przy prędkości przelotowej 110km/h wspominam bardzo przyjemnie. Ruskowie z kultura mnie wyprzedali, Europort też w miare przejezdny (nie licząc 1 gościa afk na środku skrzyżowania w Rotterdamie).
  2. Moim zdaniem zdjęcie ogranicznika nie jest błedem, ale zwarzywszy na osobniki z kraju rubla i innych 3 światów bedzie niezły burdel. ALE... Cieszmy się puki możemy, wrecie bede mógł się w multi rozpędzić do zawrotnych, przelotowych 110km/h przy których ogarnięty gracz jest w stanie bez problemu opanować trucka. Podrawiam wszystkich "oragnietych".
  3. Aha czyli wszystko w normie. Dzieki ci bardzo
  4. U mnie po włączeniu i zalogowaniu wypluwa formatke że wykryto kożystanie z narzędzi deweloperskich (i cos tam dalej). To normalne czy coś jest nie tak? Jak coś reinstal nie działa. Do momentu uruchomienia MP nic nie wyskakuje ale po chociaż 1 uruchomieniu i zalogowaniu komunikat znowu sie powtarza w MP i SP. Ktoś, coś byłbym wdzięczny.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.