Jump to content

MrKucharzPL

Veteran Driver IV
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

About MrKucharzPL

MrKucharzPL's Achievements

3

Reputation

  1. Nick w grze: MrKucharzPL Wiek: 18 Miejsce zamieszkania: Turek Sterowanie: Pad ps3 SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/MrKucharzPL/ Staż w grze: 2 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: NIe Przedstaw się: Witam, mam na imię Kacper, od dzieciństwa jestem miłośnikiem gier komputerowych. Swoją przygodę z "ciężarówkami" rozpocząłem od pierwszej części Hard Truck i grałem w większość części. W późniejszym czasie przerzuciłem się na ETS. Ogrywałem pierwszą jak i drugą część. W samym ETS 2 zrobiłem koło 150 - 200 tys kilometrów. Jako że naszła mnie ochota na popykanie po multi szukam grupy osób z którą mógłbym pograć. Liczę na luźną atmosferę. Inne: Znam się na podstawach edycji filmów itp. Preferuje serwer EU 2 bez kagańca, jednak przy graniu w gronie osób ogranicznik prędkości na EU1 nie będzie mi przeszkadzał.Pozdrawiam
  2. Czyli do zobaczenia w kwietniu za rok kiedy znowu zdejmiecie kaganiec na jeden dzień .
  3. I to był by dobry pomysł, np wyjeździsz 5 - 10 tys kilometrów z ładunkiem, albo tak jak piszesz ilość godzin. To jest dobry pomysł, na pewno nie doświadczeni gracze nie jeździli by pełną prędkością.
  4. Ja nie wiem o co wam chodzi z tym ogranicznikiem do 90, ja przestałem grać jak został włączony bo jadę po autostradzie a tu pustka nikt nie wyprzedza ja nikogo nie mijam bo wszyscy jadą 90. Po pierwszym dniu jazdy z tą zawrotną prędkością podziękowałem. Dzisiaj wchodzę na serwer i wreszcie jakiś ruch jadę 110 i pięknie tu zakręcik, tu przyhamuje, tam przyspieszę i coś się dzieje. A dla tych co spinają, że to nie nfs, co za problem wam włączyć ogranicznik w opcjach. Tak was boli, że ktoś was wyprzedza, wystarczy zjechać na prawo i nikt w was nie walnie (nie licząc troli ). Mi się nie uśmiecha jeździć na pustej drodze 90 km/h, dzisiaj przejechałem z Poznania do Rotterdamu z jakimiś randomowymi ludźmi, gdzie jechaliśmy 120 - 130 non stop i nikt w nikogo nie wjechał, żadnych problemów, przed każdym wyprzedzaniem każdy czekał by wyprzedzić na prostej i nie narobić nikomu szkody. Są osoby które przy 90 trolują i czy będą jechać 160 czy 90 to nie zmienia niczego. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.