Jump to content

cheatuccino

Driver
 TruckersMP Profile
    2
  • Last visited

About cheatuccino

• Birthday 02/05/2000

Profile Information

• Preferred Trucks
    Renault
  • EU Garage Location
    France: Calais
  • Known languages
    Türkçe

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

647 profile views

cheatuccino's Achievements

4

1. Genelde save dosyasından sürekli sorun çıkıyor. Kullandığın save'leri yedekleyip silmeyi deneyebilirsin.
  2. Evet sorunum çözüldü. Şuanlık hiç bir sıkıntım yok. Herkese teşekkürler.
  3. Bug olduğunu düşünüyorum. Şuan online'da zaten devam etmekte olan bir ses sıkıntısı var. Önceden bunun kaydını alıp kanıt olarak elinde tutarsan ilerleyen zamanlarda ceza gibi bir sıkıntı olduğunda onu gösterebilirsin bence.
  4. Teşekkürler, dediklerinizi deneyeceğim ekstra görüşü olan varsa yazabilir.
  5. Öncelikle herkese iyi oyunlar. Save dosyam ile alakalı mı bilmiyorum fakat; Alt+tab basıyorum ve tekrar girdiğimde oyun donuyor tamamen kapatmak zorunda kalıyorum. Kare hızım 50-60 arası değişirken tab'a bastığımda aniden 30 lara düşüyor. Scroll Lock (Hızlı Kayıt) aldığımda saniyelik drop giriyor. Kalabalığa göre değiştiğini sanmıyorum çünkü aynı şeyleri aynı yerdeyken başka bir save dosyasıyla yaptığımda hiç bir sıkıntı olmuyor. Kendi save dosyamı kullanamıyorum. Bunun bir çözümü ya da bu sorunları yaşatmayacak güzel bir save dosyanız var ise atarsanız çok memnun kalırım.
  6. Hız sınırı hala 110 kmh. Oyun ayarlarından 'hız sınırlayıcı' yerinde tik işaretli olabilir. Veya harici sözleşme ile yük aldıysanız 90 kmh üstüne çıkamayacaksınız.
  7. Tırlar için 110 kmh az dahi olsa ideal bir rakım olduğunu düşünüyorum. Ancak araba kullananlar için 110 kmh yerine 130 veya 140 kmh hıza çıkartılabilir.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.