Jump to content

MuratCicek

Driver
 TruckersMP Profile
    0
  • Last visited

About MuratCicek

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MuratCicek's Achievements

0

1. Merhaba, eski profilimde kayıtlı World Of Trucks hesabımı yeni açtığım profile bağlayamıyorum. Wot hesabımdaki eski profilimi nasıl silip yeni profilimi bağlayabilirim?
  2. Merhaba, truckersmp'de açtığım VTC, oyun içerisinde gözükmüyor. Bunu nasıl aktif edebilirim? Ve VTC ler ile ilgili detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?
  3. 1.37 ile yıllardır oynadığım save profilim var. Ama truckersmp'yi yeni keşfeden biri olarak multi oynama isteğimle oyunu 1.36'ya düşürdüğümde yıllar süren emeğim ile 1.36'nın uyumsuz olduğu için yeni profil açmam gerekiyor. Bu forumda da yardım istedim ama çözümü olmayan bir konu. 1.37 isteyenlere 1.36 sürümüne düşürün diyorsunuz ya. Benim gibi çaresiz birçok insan var. Bunu da unutmasın kimse. Tamam, truckersmp mükemmel bir iş başarıyor bunu kimse inkar edemez. Ama 1.37 güncellemesi bekleyen insanlarıda kimse göz ardı etmesin. Zaten oyun oynamayıp sabırla 1.37'yi bekliyoruz. Ama hiç değilse detaylı bir açıklama da bekliyoruz. "1.36'ya downgrade edin" laflarından inanın bıktık !!!
  4. Merhaba @next7, Bu hafta 1.37 truckersmp çıkacağı müjdesini verip beni çok mutlu ettiniz. Teşekkür ederim...
  5. Merhaba @next7 Malesef sorunuma bir çözüm olmadı cevabınız, yinede yardımınız için teşekkürler. Eski save dosyalarımla oynayabiliyorum zaten. Amacım 1.37'den 1.36'ya düşürmeden önceki tüm emeklerimi içeren save ile oynamak. Ama malesef truckersmp'nin 1.37'yi desteklemesini beklemekten başka çare yok gibi gözüküyor. Ayrıca truckersmp'nin 1.37 uyumunu bu kadar uzun süre geçmesine rağmen yayınlamaması çok üzücü !!!
  6. Merhaba, bugün ilk defa Truckersmp indirip kurdum. Ve 1.37 olan oyunu 1.36'ya düşürdüm. Ancak kayıtlı oyunumu "Kayıtlı Oyun Sürümü Uyumsuz." hatasıyla açamıyorum. 1.36 iken kaydettiğim çok eski saveler açılabiliyor ama bunlar çok eski. Dolayısıyla aylardır gösterdiğim emekler yok. Bu işin bir çözümü var mı? Yardımlarınızı bekliyorum...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.