Jump to content

dvzmor

Driver
 TruckersMP Profile
  • Posts

    1
  • Joined

  • Last visited

About dvzmor

dvzmor's Achievements

0

Reputation

  1. O, ciekawie. Jest opcja sprawdzić czy działają poprawnie w inny sposób? Lub czy jest jakaś szansa na zakup owego okablowania, by go swobodnie wymienić? Czy pozostaje zabawić się w lutowanie? Starałem się również dużo szukać i czytać na ten temat - niektórzy pisali o wadliwym mikrokontrolerze, choć wtedy kalibracja nie przebiegałaby chyba pomyślnie i do tego kierownica z wpiętym shifterem również chyba nie powinna reagować. Czy mogę wykluczyć obawy o mikrokontroler?
  2. Witam, mam problem z kierownicą logitech g27. Problem może nie tyle typowo związany z modem i samą grą, a czysto elektroniczny. Mianowicie kierownica nie chce działać gdy wpinam do niej pedały. Gdy kierownica jest wpięta samotnie - wszystko działa w jak najlepszym porządku, gdy dołączam do niej shifter, tak samo. Gdy natomiast próbuję dopiąć pedały, lub samą kierownicę+pedały zasilanie się totalnie odcina, diody nigdzie nie świecą, a komputer w ogóle nie czyta, że owa kierownica jest wpięta. Wiecie może w czym leży problem? Dodam, że sprawdzałem miernikiem kable z pedałów i obieg jest wszędzie, nic nie jest przerwane. Z góry dzięki za wszelkie propozycje i Wesołych Świąt!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.