Jump to content

ankaragücü06

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
    4
  • Last visited

About ankaragücü06

Profile Information

• Known languages
    Türkçe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ankaragücü06's Achievements

0

1. sorun devam ediyor oyunu steamı komle silip yüklüyorum yine aynı
  2. Oyunu hangi sürümde oyanrsam aynayim hepsinde aynı sorun steam çalışmayı durdurdu deyip atıyor oyundan siliyorum geri yüklüyorum olmuyo. yeni içerik algılandı oyunda çökme tespit edildi navigasyon verileri güncelleniyor deyip atıyo oyundan video sinyali yok diye kapanıyo başlamadan. bi allahın kulu yardımcı olamıyo daha önce böyle bi sorun yoktu yıllardır oynadığım profili sildim baştan yükledim oyunu yine aynı saçma sapan resim gönder resim gönder ne resimi kardeşim oyuna girmiyo işte başlamadan atıyo para verip oyun alıyoruz onuda oynayamıyoruz böyle rezillik yok
  3. Merhaba oyunu daha önceden rahatlıkla sorunsuz girebiliyodum fakat şuan bütün sürümleri indirip denedim hiç birinde oyuna giriş yapmıyo.Belli bi yere kadar gidiyo oyuna devam et dediğim yerde ekran beyaz veya siyah olup atıyo oyundan steam çalışmayı durdurdu programı kapat çıkıyor 2 gündür uğraşıyorum çözüm bulamadım giriş için yardımcı olabilecek varmı ?
  4. Mp de oyuna girdiğim zaman 1,32 versiyona güncelle gibi bi hata veriyo ve forum sayfası atıyo oyunu yeniden indiriyorum yine
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.