Jump to content

dzusill

Veteran Driver
  • Posts

    9
  • Joined

  • Last visited

About dzusill

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dzusill's Achievements

0

Reputation

  1. Dobrý deň, operačný systém mám Windows 7 64 Bit (Service Pack 1). S pozdravom dzusill
  2. Ďakujem za radu. V linku na stiahnutie .dll súboru si musím zaplatiť čiastku okolo 14€, aby som si KernelBase.dll mohol vôbec stiahnuť. V druhom linku sú tiež aplikácie, v ktorých oprava .dll súborov a podobne je tiež platená. Skúšal som tam návody na sfc /scannow, kde mi systém vyhodil, že všetky súbory sú v pohode. Čo sa týka regsrv32 mi píše následovné: "The module was loaded but the entry-point DllRegisterServer was not found." Samozrejme som cmd spustil ako Správcu/Administrátora. Neviem, čo by sa už dalo spraviť, aby konečne mi TruckersMP Launcher fungoval.
  3. Skúsil som nahradiť aj KERNELBASE.dll v system32, Windows to požadoval ako za chybu, a tak vrátil pravdepodobne pôvodný súbor.
  4. Framework a DirectX v knižnici nechýbajú. Čo sa týka Service Packu 1, tak ten je aktuálny.
  5. Dobrý deň, ďakujem Vám za radu, @Power Wolf. _TMP, ale taktiež mi návod nepomohol. Launcher som antivírusovému programu označil ako výnimku. Pri spúšťaní Launcheru zakaždým spúšťam ako Správcu/Administrátora. S pozdravom dzusill
  6. Súbor nejde nahradiť, píše to, že musím mať povolenie od TrustedInstaller.
  7. Vlastním Windows 7, kde už momentálne Service Pack 1 mám nainštalovaný. Stiahnutie mi nepomohlo. U Win7 nejde nahradiť Kernerbase.dll ako u Win10, ktorý ste poslali?
  8. Dobrý deň, po dlhej dobe nehrania ETS2 MP som sa rozhodol si znova zahrať. Problém je tu ten, že po spustení Launcheru TruckersMP mi okamžite vyhodí, že program prestal pracovať. Nikdy sa mi tento problém nestal, skúšal som napísať na podporu, kde mi Support odpísal, no mnohými bezradnými návodmi. Pozeral som všade možne, t.j. fóra, youtube, ..., no nič mi zatiaľ nepomohlo. Podrobnejší výpis chyby: Názov problémovej udalosti: APPCRASH Názov aplikácie: Launcher.exe_Launcher Verzia aplikácie: 0.0.0.0 Časová pečiatka aplikácie: 585a04a5 Názov chybného modulu: KERNELBASE.dll Verzia chybného modulu: 6.1.7601.22436 Časová pečiatka chybného modulu: 521eb06b Kód výnimky: c06d007e Odsadenie výnimky: 000000000001a4ad Verzia OS: 6.1.7601.2.1.0.256.1 Identifikácia miestneho nastavenia: 1051 Ďalšie informácie 1: 7283 Ďalšie informácie 2: 72836eb6216b49be15302fdb224c1b5d Ďalšie informácie 3: 3214 Ďalšie informácie 4: 32142972172bc967393f400b8bf73baa Bol by som veľmi rád, ak by sa našiel niekto, kto by dokázal moju chybu vyriešiť. Ďakujem za skorú odpoveď. S pozdravom dzusill
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.