Jump to content

Majtu?

Veteran Driver
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

About Majtu?

Majtu?'s Achievements

1

Reputation

  1. Nick w grze: A Cup Of Warm Coffe; Wiek: 23 lata; Miejsce zamieszkania: Okolice Krakowa/Katowice ( Studia ); Sterowanie: Mysz + klawiatura; SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198057419760/ Staż w grze: ETS 2 - od premiery, ponadto ETS, ATS, GTS, 18 WoS PTTM/Haulin/AA; Czy dostałeś kiedykolwiek bana? Nie; Przedstaw się: Witam, mam na imię Maciej, mam 23 lata. Obecnie studiuję, co pozwala mi dużą część czasu w ciągu dnia, przeznaczyć na przemierzanie wirtualnych tras w ETS2 ^^. Proszę o nie sugerowanie się tymi marnymi 18h - staż w samym ETS2, to jakieś 300/400h plus reszta wymienionych wyżej gier. Hobby - oprócz gier, muzyka ( bass, klasyk ), wędkowanie. Inne: Posiadam dlc : Going East, Scandinavia, HPC Pack, zapatruję się na zakup całej reszty, używam discorda/ts-a, posiadam sprawne mikro;
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.