Jump to content

znarkomicie

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

About znarkomicie

  • Birthday 04/05/1987

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Toruń
  • Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    Poland: Warszawa
  • Known languages
    Polish / English

Recent Profile Visitors

538 profile views

znarkomicie's Achievements

0

Reputation

  1. Panie i Panowie, Dzisiaj zakupiłem Michelin Fan Pack, zafascynowany nowymi możliwościami wchodzę w ETS, patrze ładne oponki. Zmieniłem na ciągniku, obadałem co jeszcze doszło, zapisałem. Wchodzę na modyfikacje naczepy a tu smuteczek... Tylko 3 podstawowe opcje O co tu chodzi? Jakieś niedopracowanie wydawcy gry? Myślicie, że poprawią ten problem?
  2. No tak ale to ruszą tylko na czas eventu szkoda bo gra warta pogrania ale nie ma z kim. Kolejna sprawa bez sensu jak wejdziesz tylko postać 3h w korku. Mapka jest mniejsza niż w ETS i jakby grało wieczorami 2000 osób na całej mapie to myślę, że grałoby się kozacko
  3. Czy to czasem nie są filmiki z tego wyzwania odbudowania drogi między Santa Cruz a Santa Maria które było jakiś czas temu? Pamiętam, że po 5h się w koreczkach stało Czy jest aż taką kopią... Wiadomo, że jest na tym samym silniku ale mapy inne, ciągniki większe, mniej miejsca na rozładunkach, ogólnie moim zdaniem trudniejsza. Czy fajniejsza? To już chyba zależy od gustów.
  4. ETS jest fajny za to ATS na moje ma fajniejszą mapę i jest zdecydowanie trudniejszy. Czasem aby zaparkować naczepę na rozładunek trzeba się dość mocno napocić, jest zdecydowanie ciaśniej a gabaryty samego ciągnika są zdecydowanie większe. Pewnie ludzi przerósł poziom tak czy inaczej fajna gierka, może mniej bajerów typu lampki, rurki itd. ale zależy komu o co chodzi. Czyli rozumiem, że nie ma miasta czy jakiejś traski która jest najczęściej pokonywana przez graczy typu landówka w ETS?
  5. Panowie i Panie, takie pytanie Gdzie można w ATS znaleźć najwięcej ludzi bo zacząłem grać ale są takie pustki, że na MP się odechciewa Jest jakaś ATSowa landówka czy coś?
  6. Posiadam DLC Special Transport i tam są dodatkowe lampy ostrzegawcze oczywiście w kolorze żółtym na dach (z tego co pamiętam 2 sztuki + 2 rodzaje pojedynczej lampy do montażu na orurowaniu) oraz stroboskopy na przód (1 sztuka) ale w porównaniu do modów na singiel jakie występują to takie trochę kiepskie. Myślałem w sumie, że gracz na filmiku ma jeszcze jakieś DLC dokupione stąd taki efekt. W sumie ostatnio zauważyliśmy z kolegom, że jak założę np. na dach lampy ostrzegawcze z DLC Special Transport a on tego dodatku nie ma to ich nie widzi Smutne to bo w sumie po to ludzie kupują dodatki np. do Scanii, żeby się wyróżniać a potem kończy się tym, że nie widać świateł z tyłu bo nie masz wykupionego dodatku i nie wiesz co gracz przed Tobą planuje zrobić. To samo ze wszystkimi DLC. Jaki sens jest kupować np. malowania jak tylko garstka ludzi je widzi. Mam nadzieję, że kiedyś to poprawią.
  7. I właśnie to było kluczowe pytanie, czy wolno coś takiego robić. Dziękuję bardzo za odpowiedź
  8. Panowie, jak w tytule. Jak można dodać do gry takie lampy ostrzegawcze na przodzie ciężarówki? Wczoraj gram sobie i nagle widzę jak jedzie gość a na przodzie jego Scanii migają niestandardowe lampy ostrzegawcze w kolorze żółtym Da się to legalnie zrobić na MP?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.