Jump to content

Marko94021_SRB

Veteran Driver
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

About Marko94021_SRB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marko94021_SRB's Achievements

0

Reputation

  1. Mislio sam ako stavim neki mod pa da igram za ovako u singlplayeru i kad odem na mp ocu moci uci na srrver i oce seerver sam skinuti te modovr ili ce me banovati
  2. Aha, mislio sam da ima neki mod koji 16steepeni menjac moze da smanji na 6stepeni. Ako posedujem neki mod koji nije dozvoljen oce se on u mp ugasiti ili ga moram brisati? I dal je dozvoljeno dodavanje kamiona Posto vidim da je mirko gore rekao da postoji nacin da se smanji sa 16 brzina na 6 a da imam kao 16stepeni menjac
  3. Znavi kad to istikliram mocu da vozim u singplayeru i 140? A kazi mi ovo za menjac jel znas kako sta da promenim da budu 6 brzina a ne 16? I dal to utice na potrosnju i obrtaje motora? I da l moja podesavanja tipa osetljivost prikolice, kocenje, ugasene kazne dal to budu i na mp ili srrver dodeli defalut podedasavnja?
  4. Ne znam kako se gasi to 90. Ova 3 moda sto si okacio tj sprejisanje prikolice, dodaci kabine tj lowbar, branici i ovo od 75 tonai 125tona je dozvoljeno? Kako se to instalira? Kazi mi nasao sam na netu realty psihic, realty logos i mod za turbinu dal je dozvoljeno? I kazi mi za te brIne dal se oseti neka razlika na potrosnji goriva ili tako nrsto
  5. Pozdrav imam par pitanja i jedna pomoc. 1. Da li je dozvoljen mod sa dve prikolice da se vuce? Ili to vec ima na MP? 2. Da li je dozvoljeno da se ugasi max brzina kamiona te podici na 120? 3. Koji modovi su dozvoljeno koji nisu sto se tice enterijera i kamiona itd? 4. Da li postoji neki mod koji uzima i kamion sa 16 brzina smanjuje na 6. Posto kamion sa 16 brzina ima bas puno da se salta, pa sam hteo da imam 6 brzina a da nije kupovina manjeg menjaca. Hvala
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.