Jump to content

Misterioman

Veteran Driver
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About Misterioman

Misterioman's Achievements

1

Reputation

  1. Niedługo trwała radośc z anitcheata. Dzisiaj byłem swiadkiem intensywnego trollingu ncz hackiem. Oczywiscie bardzo (nie) pomógł cooldown /fix co dawała trollowi pożywke. Moim zdaniemna eu2 cooldown /fix powinien wynosić max 3 min, bo narazie jest słabo.
  2. Własnie wprowadzono komende /fix która naprawia naszą cięzarówke i naczepe ;). Czyli jest taki połowiczny no damage mod.
  3. Niestety no damage mod już nie działa
  4. Na co mi zgłoszenie go jak na następny dzień jest już na następnym koncie :(.
  5. Co za bezczelny typ, wciąż zamieszcza swoje wojaże z hackami i psuciem gry innym userów. Niby dostał bana ale w komentarzach widzę że kombinuje coś z systemem refundu, przez to wraca i śmieje się innym w twarz . Nie mam pojęcia co można zrobić z takim typem, a najgorsze jest to że części widzów się to podoba co go jeszcze bardziej napędza do ciągłego trollingu. Zmienia też konta jak w kalejdoskopie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.