Jump to content

TheFresh_PL

Veteran Driver
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

About TheFresh_PL

TheFresh_PL's Achievements

0

Reputation

  1. Nick w grze: TheFresh_PL Wiek: 17 Miejsce zamieszkania:Tomaszów lubelski, Polska Sterowanie: Klawiatura+mysz, a nie długo kierownica. SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198353242450 Staż w grze: 3 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nigdy Przedstaw się: Mam na imię Michał, mam 17 lat, chodzę teraz do 1 liceum. Interesuje się sportem, motoryzacją i rolnictwem. Jestem miły, spokojny, nie lubię konfliktów. Staram się pomagać innym i robię to z miłą chęcią. Moja ciekawa osobowość pozwala mi ubarwić życie. Chętnie pomagam innym, potrzebującym wsparcia. Bardzo dobrze radzę sobie trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Zawsze staram się angażować w powierzone mi cele, wykonuje je bardzo dokładnie, oraz z precyzją. Jestem tolerancyjny i kulturalny wobec swoich rówieśników, oraz nieznajomych. Często daję się ponieść nerwom i emocjom, lecz nerwy staram się ograniczać. Nie należę do ludzi sztywnych, którzy nie znają się na żartach, wręcz przeciwnie, jestem człowiekiem który ma poczucie humoru. Myślę, że ludzie opisują mnie pozytywnie, lecz jestem często krytykiem z tego powodu, że wymagam od siebie za dużo. Nie toleruję chamstwa i braku szacunku, szczególnie do osób starszych Inne: Szukam firmy z tachografem, posiadam wszystkie dlc z ładunków, a z rozszerzeń mapy, goin east i scandynavia.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.