Jump to content

GeNeRaL38

Veteran Driver
    2
  • Last visited

Never

About GeNeRaL38

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

GeNeRaL38's Achievements

0

1. bıde sımdı alttakı koda tıkladım ozel betalara erısmek ıcın beta kodunu gırın dıyo orayla alakası varmı varsada o beta kodu ne ?? hmm tamam oldu sımdı oyun atta acıkmıs supersın cok tsk ederım kardes
  2. evet bılıyorum ama bendekınde buraya gırınce surumler lıstesı cıkmıyor hıc bırı yazıyor sadece tıkladıgımda asagıya ınen surumler cıkmıyor yanı
  3. selam yenı surumle ets 2 1.30 oldu ama truckersmp gırem ıcın 1.28 ıstıyo seteam hesabımdan oyun ozellıklerı gırıp betalara geldıgım zaman ordakı eskı surumlerın kodları yok goukmuyor hıcbırı dıye bısey var sadece ok asagıya ınıyor bır suru surumler cıkıyor baskalarında ama bende yok ne yapmam lazım :((((
  4. GeNeRaL38

yardım edın

arkadaslar steam hesabımla burayı bırlestıremıyorum sımdı uye oldum hersey tamam hersey normal ama ıkısını bırlesmesı ıcın butona basında bı kac dakıka bekle dıyo 2 saattır beklıyorum bana bı yardım edın ya napam ben
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.