Jump to content

Azetekk

Veteran Driver IV
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About Azetekk

Azetekk's Achievements

1

Reputation

  1. Nick w grze: swaN Wiek: za niedługo będzie skończone 15 Miejsce zamieszkania: Śląsk Sterowanie: kierownica SteamID 64 lub adres do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198092264959 Staż w grze: około 2 lata bodajże, z przerwami Czy dostałeś kiedykolwiek bana: nie Przedstaw się: Na imię mi Mikołaj, lubię grać w gry komputerowe, pomimo swojego wieku raczej jestem dość 'ogarnięty' Inne: Szukam spedycji, w której będzie panowała fajna atmosfera. W miarę możliwości wolałbym spedycję z dowolnym wyborem ciężarówek, gdyż przyzwyczaiłem się i przywiązałem do mojego New Actrosa Posiadam DLC Going East i w planach mam kupno DLC Skandynawia. Pozdrawiam PS. Nie sugerujcie się ilością godzin na steamie w grze, dużo więcej grałem bez steama.
  2. Szczerze, niezbyt jest to potrzebne. Przekleństw, Сука Блять, itp. i tak się nie pozbędziemy bo ludzie wymyślaliby jakieś ominięcia np. poprzez stosowanie spacji, kropek itp. Poza tym dochodzi kwestia języków, bo MP nie jest tylko polskie czy angielskie
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.