Jump to content

Balrogos

Veteran Driver IV
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

About Balrogos

Balrogos's Achievements

0

Reputation

  1. Właśnie nie Freeroam nie jest nawet zapelniony do 20%
  2. Ostatnio pojaiwl sie problem niemoge wogole dolaczyc do EU1 a jak sie lacze z EU2 to odrazu dostaje komunikat ze mam ping 2000 z hakiem i dostaje kicka mimo iz u mnie z siecia jest wszystko okej.
  3. Nie nie ostatni raz gralem to normalnie kaska szla na "Żywo" tym niebieskim druczkiem szła informacja i kaske dostawałem, no i jak nocleg robilem to tez kaska sie pojawiala ale to chyba sie nadal pojawia, no coz szkoda tego limitu czasem sobie zasowalem bez naczepki Czyli server free roam rozni sie tylko tym ogranicznikiem?\ Aha i chcialem zapytac o nowe typy zawieszeń pojawily sie jakieś z wysuwającym sie kołem ale ja nie wiem czym sie charakteryzuje takie podwozie, wiem że 1 ma wieksze zbiorniki, 2 lepszy skret bo byly 4 kola skretne, a ostatnie naped na 2 tylnie osie czyli szybciej przyspieszal i ciagnal lepiej ciezsze ladunki.
  4. Co się stało że znowu firmy na Mp nie zarabiaja?, i dlaczego jest limit na 90 km/h?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.