Jump to content

forsaken21

Veteran Driver II
    0
  • Last visited

About forsaken21

forsaken21's Achievements

0

1. teşekkürler hocam yanlız bir sorum daha var ayarlardan hız sınırını kaldırdım da bu sefer 150 ye çıktı 100-110a sabitleyemiyormuyuz
  2. öncelikle teşekkür ederim europe 2 serverında iş getirip götürüyorum tiki kaldırdım ama hala 90 ile gidiyorum demek istediğim europe 2 serverında 90 kms geçmek kural dışımı yoksa yasal mı Europe 1 serverında mesela 90kms sınırı var onu gördüm confing dosyasında bir ayar yapmam gerekiyor mu ?
  3. MP Ye yeni başladım genellikle europe 2 serverında oynuyorum hız sınır kurallarını pek anlamadım oyunda hep 90 la gidiyorum da millet 100+ hızla gidiyor yasak değil mi bu yoksa yasal ise bende ayarlayabilirmiyim ? Ayarı varsa nasıl yapılıyor hız limitini kaldırma ? yardım ederseniz ve bilgi verirseniz sevinirim yeni oyuncuyumda Topic is inactive. Locked & Moved to Archive
  4. Sayın türk adminler Polonya da bir şehirdi de unuttum şuan adını Ama ışık problemi vardı. tamı tamına 15-20 dakika bekledim ve hala kırmızı yanıyordu geçtim artık Yeşil yanmadı diye Bazı şehirlerde bunu sık gördüm Hiç yeşil ışık yanmadı 15-20 dakika beklememe rağmen bug veya hata olabilir mi ? Topic is inactive. Locked & Moved to Archive
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.