Jump to content

isiktahaomer

Veteran Driver II
    0
  • Last visited

About isiktahaomer

isiktahaomer's Achievements

0

1. çok iyi ya deneyeceğim teşekkürler
  2. -- Selamlar cevabın için teşekkürler verdiğin ikinci çözümde park alanında dinlenme vs oyunun hangi aşamasında yapmam gereken bişey(yükü aldıktan sonra,almadan önce) ya da yapmamdaki mantık parayı vs azaltmak mı? Pek anlamadım kusura bakma -- Bunu düzeltmenin bir yolu varmı ya da varsa verilen diğer cevabın dışında bir çözüm mü? Cevap için teşekkürler iyi forumlar.
  3. Selamlar değerli forum yetkililieri ve oyuncular. Uzun süre önce çeşitli sebepler dolayısı ile oyunu bırakmıştım dün tekrar indirme kararı aldım. Lakin yük alırken sorun yaşıyorum. Singleplayer'da yükümü alıyorum oyun kaydımı harici olarak yapıyor(isim vererek) ve multiplayer'a geçiyorum fakat multide aracı müsait bir yere çekiyor ve yük yalan oluyor Singleplayer'da kullandığım modlar; -Kırmızı dorse modu -1Ton modu -Volvo Globetrotter yazısı silme modu Daha önce bu modlar ile sorunsuz oynayabiliyordum.Lakin yukarda da belirttiğim sorun sarmalına takıldım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder,iyi forumlar dilerim.
  4. Forumda yeniyim büyük ihtimal ile yanlış yere açtım konuyu.Banımın bu gün açılması gerekiyordu saati de geçti ama hala açılmadı yetkililer yardımcı olursa sevinirim Türkçe Support kısmı 404 veriyordu o yüzden foruma açtım konuyu.Konun taşınması uygundur.İyi forumlar. Topic inactive.Locked and Archived.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.