Jump to content

Misuteri

Veteran Driver III
  • Posts

    1
  • Joined

  • Last visited

About Misuteri

  • Birthday 02/10/2000

Profile Information

  • Gender
    Male

Recent Profile Visitors

658 profile views

Misuteri's Achievements

0

Reputation

  1. Nick w grze: Misuteri | Wcześniejszy nick to: Marcel マルセル Wiek: 18 lat. Miejsce zamieszkania: Łowicz, woj. Łódzkie Sterowanie: Kierownica "Logitech Formula Force EX" trochu leciwa, lecz wciąż działa. SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/herusiekpl TruckersMP ID: https://truckersmp.com/user/396481 Staż w grze: 230h na steam | Grę posiadam od 24 grudnia 2012 roku lecz grałem w wersję non-steam, gdyż myślałem, że klucz można wykorzystać tylko raz i powinienem mieć przegrane 600h. | W sumie wyjdzie 830h. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie. Przedstaw się: Witam, na imię mi Marcel. Mam 18 lat oraz będę teraz szedł do trzeciej klasy technikum informatycznego. Moimi zainteresowaniami są gry, systemy linux, serwery ts3, anime, muzyka oraz motoryzacja. Aktualnie robię powrót do ETS 2 (ATS'a niestety nie mam) i fajnie by było dołączyć do jakiejś VS'ki. Jestem osobą spokojną, wyrozumiałą tudzież pomocną. Jak wiadomo każdego czasem poniosą nerwy, szczególnie gdy ktoś wyprowadzi mnie z równowagi. Zainteresowanie tą grą wzięło się od mojego taty, ktory pracuje jako kierowca zawodowy, dzięki czemu miałem możliwość odbycia z nim trzech tras w różne zakątki Hiszpanii. Może doświadczenie to żadne ale miło jest spędzić około 2 tygodnie jadąc z Polski do Hiszpanii, z Hiszpanii do Polski niż siedzieć non stop przed komputerem i pokonywać wirtualne kilometry. Na codzień moim "rumakiem" jest Yamaha TZR 50 orazd Ford Sierra MK2. Na kolejne pytania mogę odpowiedzieć w prywatnej wiadomości na forum, steam, czy też odpowiedzieć na ts3. Byłem już w kilku firmach i wiem jak to wszystko funkcjonuje (no mniej więcej, gdyż każda firma inaczej przewiduje pewne rzeczy). Poszukuję firmy wyrozumiałej, która nie będzie wymagała codziennej aktywności, gdyż nie siedzę przy komputerze całych dni/nocy. Inne: Potrafię stawiać serwery ts3 na serwerach linux, zajmować się nimi oraz dostosowywać je do potrzeb innych - kanały i rangi to żaden problem. Mogę też spróbować czegoś nowego i spróbować w jakikolwiek sposób pomóc w firmie.
  2. Nick w grze: Marcel マルセル Wiek: 17 lat. Miejsce zamieszkania: Łowicz, woj. Łódzkie Sterowanie: Kierownica "Logitech Formula Force EX" trochu leciwa, lecz wciąż działa. SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/herusiekpl TruckersMP ID: https://truckersmp.com/user/396481 Staż w grze: 198h na steam | Grę posiadam od 24 grudnia 2012 roku lecz grałem w wersję non-steam, gdyż myślałem, że klucz można wykorzystać tylko raz i powinienem mieć przegrane 600h. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie. Przedstaw się: Witam, na imię mi Marcel. Mam 17 lat oraz chodzę do drugiej klasy technikum informatycznego. Moimi zainteresowaniami są gry, systemy linux, serwery ts3, anime, muzyka oraz motoryzacja. Aktualnie robię powrót do ETS 2 (ATS'a niestety nie mam) i fajnie by było dołączyć do jakiejś VS'ki. Jestem osobą spokojną, wyrozumiałą tudzież pomocną. Jak wiadomo każdego czasem poniosą nerwy, szczególnie gdy ktoś wyprowadzi mnie z równowagi. Zainteresowanie tą grą wzięło się od mojego taty, ktory pracuje jako kierowca zawodowy, dzięki czemu miałem możliwość odbycia z nim trzech tras w różne zakątki Hiszpanii. Może doświadczenie to żadne ale miło jest spędzić około 2 tygodnie jadąc z Polski do Hiszpanii, z Hiszpanii do Polski niż siedzieć non stop przed komputerem i pokonywać wirtualne kilometry. Na codzień moim "rumakiem" jest Yamaha TZR 50, lecz mam zamiar ostatecznie przesiąść się na samochód i poluję na dobry okaz z lat 80'tych oraz 90'tych. Na kolejne pytania mogę odpowiedzieć w prywatnej wiadomości na forum, steam, czy też odpowiedzieć na ts3. Byłem już w kilku firmach i wiem jak to wszystko funkcjonuje (no mniej więcej, gdyż każda firma inaczej przewiduje pewne rzeczy). Inne: Potrafię stawiać serwery ts3 na serwerach linux, zajmować się nimi oraz dostosowywać je do potrzeb innych - kanały i rangi to żaden problem. Mogę też spróbować czegoś nowego i spróbować w jakikolwiek sposób pomóc w firmie. Pozdrawiam, Marcel.
  3. Na drodze/landówce śmierci chciałem skręcić, lecz z powodu korku było to niewykonalne i dostałem kicka za blokowanie. Czy to nie jest przesada? Osoba, od której dostałem kicka to: MH | Forerunner | VTCM
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.