Jump to content

Nemek

Driver
 TruckersMP Profile
  • Posts

    1
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nemek

  1. Nemek

    Nemek 3 lata

    Nick w grze: Nemek Wiek: 21 lat Miejsce zamieszkania: Okolice Poznania Sterowanie: Kierownica logitech driving force GT + klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198330324119/ Staż w grze: Ogólnie gram 3 lata, po prawie rocznej przerwie wróciłem do gry. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie. Przedstaw się: Witam. Mam 21 lat i pracuję w branży transportowo handlowej. Mam pojęcie o transporcie. Cechuje się wysoką kulturą osobistą i wielkim dystansem do siebie. Lubie pograć na luzie przestrzegając przepisów. Nie obiecuję robić dziennie 5 tyś km, ponieważ pracuję w systemie 7-17 i zawsze gram wieczorami. Pasjonuje mnie motorozycja i muzyka. Uwielbiam prowadzić auto, mógłbym jeździć całymi dniami, ale niestety nasz rząd uprzykrza życie osobom takim jak ja i podwyższają ceny paliwa Inne: Szukam firmy, w której przede wszystkim znajdę fajną atmosferę i ludzi, z którymi naprawdę można pogadać, pograć i pośmiać się. PS. Wiem, że na tym koncie mam tylko 40h, kiedyś grałem z rok temu na starym koncie, ale nie pamiętam ani loginu ani hasła. Na tym, na którym gram posiadam wszystkie dostępne DLC.
  2. I have orders in market, but wot doesn't work. Change localization or spedition. I don't have anywhere my loadings. Market works good, wot doesn't. Someone know how to fix it?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.