Jump to content

Daranles

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daranles

  1. Yes, JJay helped me, so the question can be closed. Thank you.
  2. [ENG] Hello I have a question. Is it possible to add an order with articulated load in Virtual Speditor? If so, then you can in all countries? Thank you.
  3. Witaj, zapraszam cię do naszej firmy POLISH - TRANS! Firma jest +14, ale jeśli umiesz się zachować na drodze, to luz Firma ma dobrze zorganizowanego DisCord'a, własną stronę i firma korzysta z systemu Virtual Trucker, więc wszystko jest świetnie zorganizowane Jeśli pracownik ma z czymś problem to od razu firma mu pomaga, miła i luźna atmosfera Ważne, żebyś miał konto na Virtual Trucker, jeśli nie masz, to w minute je założysz, a firma wszystko ci tam wytłumaczy w kilka sekund Trzymaj link do naszej firmy, tam jest link też do naszej strony, na niej znajdziesz link do mojego profilu, zaproś mnie, jeśli nie będziesz mógł się połączyć na DisCord'a. http://virtualtrucker.pl/company/1012 W firmie nie musisz być kierowcą ciężarówki, bo możesz być też pilotem! Obczaj sobie wszystko i szerokości! NAZWA FIRMY: Polish-Trans MOTTO: Szybkość nie jest najważniejsza, u nas najważniejszy jest uśmiech. Wymagamy: Sprawny mikrofon Min. 14 lat DisCord'a Dostosowanie się do regulaminu (jest na naszej stronie i na DisCordzie) Dostosowanie się do wymagań (TAG w grze, malowanie) Kultura osobista Kultura jazdy Oferujemy: Dobrą zabawę Częste konwoje Miłą i luźną atmosferę Dobrze zorganizowanego DisCord'a Własną ciężarówkę Brak minimalnego progu kilometrów Pakiety urlopowe
  4. Witaj, zapraszam cię do naszej firmy POLISH - TRANS! Firma jest +14, ale jeśli umiesz się zachować na drodze, to luz Firma ma dobrze zorganizowanego DisCord'a, własną stronę i firma korzysta z systemu Virtual Trucker, więc wszystko jest świetnie zorganizowane Jeśli pracownik ma z czymś problem to od razu firma mu pomaga, miła i luźna atmosfera Ważne, żebyś miał konto na Virtual Trucker, jeśli nie masz, to w minute je założysz, a firma wszystko ci tam wytłumaczy w kilka sekund Trzymaj link do naszej firmy, tam jest link też do naszej strony, na niej znajdziesz link do mojego profilu, zaproś mnie, jeśli nie będziesz mógł się połączyć na DisCord'a. http://virtualtrucker.pl/company/1012 W firmie nie musisz być kierowcą ciężarówki, bo możesz być też pilotem! Obczaj sobie wszystko i szerokości! NAZWA FIRMY: Polish-Trans MOTTO: Szybkość nie jest najważniejsza, u nas najważniejszy jest uśmiech. Wymagamy: Sprawny mikrofon Min. 14 lat DisCord'a Dostosowanie się do regulaminu (jest na naszej stronie i na DisCordzie) Dostosowanie się do wymagań (TAG w grze, malowanie) Kultura osobista Kultura jazdy Oferujemy: Dobrą zabawę Częste konwoje Miłą i luźną atmosferę Dobrze zorganizowanego DisCord'a Własną ciężarówkę Brak minimalnego progu kilometrów Pakiety urlopowe
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.