Jump to content

Wyrzucanie z serwera z powodu wysokiego pingu


Recommended Posts

Witam, mam pewien problem od 2 lub 3 dni nie mogę normalnie grać na Truckers mp ponieważ gdy dołączę pisze ze zostałem wyrzucony z powodu wysokiego pingu np ponad 1000 pingu lub nawet 3000 ale często jest też np 682 lub coś podobnego, chciałem się zapytać czy komuś też się coś takiego przydarzyło i w jaki sposób można to naprawić, może to wina bugów na wersji 1.37? nigdy nie miałem podobnej sytuacji i nigdy mój ping nie osiągał nawet 400 więc co mogło się takiego stać? po zaktualizowaniu truckers mp do 1.37 grałem normalnie ale zaczęło się to dziać około 3 dni temu, proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj! :)

Niestety Twoje pytanie nie otrzymało żadnej odpowiedzi od dłuższego czasu, dlatego będę musiał przenieść je do nieaktywnych tematów.
Jeśli Twój problem nadal nie został rozwiązany, nie krępuj się wysłać wiadomość do mnie bądź innego członka zespołu Support, a my ponownie otworzymy ten wątek.
W przeciwnym razie powinieneś rozważyć wysłanie ticket'u za pośrednictwem naszego systemu wsparcia: https://truckersmp.com/support (ale to musiałoby być po angielsku)

Dziękuję za zrozumienie!

Z poważaniem

Linciano

TruckersMP Support Manager

 

//Zamykam i przenoszę do nieaktywnych

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.