Jump to content

Speed Limit

Guest

Recommended Posts

90 km hız sınırını 100 yapmanızı istiyoruz (World Of Trucks).Gerekli imzalar toplansa da, olumlu bir geri bildirim alamadık. 

İlginiz için teşekkürler.

Edited by Türkiye Log I Abdullah

Kanka zaten 110. Ayarlardan hız sınırlayıcısını kapat 110'a kadar çıkarsın. Ama şehir içi yine 60. Ama mesela 130 yapabilirler

2 minutes ago, TR06ANKA58 said:

Kanka zaten 110. Ayarlardan hız sınırlayıcısını kapat 110'a kadar çıkarsın. Ama şehir içi yine 60. Ama mesela 130 yapabilirler

World Of Trucks için söyledim. Yükleri götürmek epey zaman alıyor.

Doğru ama World of Trucks  sözleşmesi ile bazenleri ücretsiz dlc dağıttıkları için hız sınırının kalkacağını veya değişeceğini sanmıyorum. 

Bir de şu linkten detayları görebilirsin :)

https://www.simulasyonturk.com/world-of-trucks-sozlesmeleri-soru-cevap-online-isler-multiplayer-ve-dahasi/

Umarım yardımcı olmuşumndur.

SAYGILAR

TR|06ANKA58

Türkçe Tartışma bölümüne taşındı.

TruckersMP'nin World Of Trucks ile çalışmadığını hatırlatmak isterim. Bu isteği burada yapmanız yanlış olacaktır.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

21 hours ago, [FURKAN] said:

Mümkün değil 90 km hız tırlar için global olarak kabul edilen standart hız sınırıdır. Ve world of trucks gerçekçi simülasyondur yani düşüncene saygı duyuyorum ama olmaz. ?

Fakat bu sadece resmi olan. Gece 2 gibi otobanlarda 110 ibresini gören tırlar var. Asıl gerçekçi olan tamamen kurallar içinde kalmak değil. Asıl gerçekçi olan bunların nadir de olsa ihmal edilebilmesi

Peki bunu nasıl ayarlayacaklar 2 saat 90 ile git 1 saat 110 la git gibi mi. o zaman ets 2 simülasyon oyunu fakat önceden millet 150 ile gidiyordu.

12 hours ago, TR06ANKA58 said:

Peki bunu nasıl ayarlayacaklar 2 saat 90 ile git 1 saat 110 la git gibi mi. o zaman ets 2 simülasyon oyunu fakat önceden millet 150 ile gidiyordu.

150 tabiki de çok yüksek bir hız limitiydi. Ben belirli sürelerde açılsın demiyorum. Fakat 110 yerine 120 olabilir. Cidden çok uzun rotalar da var ve boş yolda insan için resmen eziyete dönüşüyor

• 2 weeks later...
  • EULas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.