Jump to content

Jak zmienić nazwę swojego profilu


Recommended Posts

Krok 1: Konfiguracja
 

Zanim będziesz mógł zmienić nazwę profilu, musisz najpierw zmienić format zapisu, aby można go było odczytać po odszyfrowaniu. Przejdź do folderu dokumentów ETS2 lub ATS (C:\Users[Your username]\Documents\Euro Truck Simulator 2) lub (C:\Users[Your username]\Documents\American Truck Simulator) i otwórz plik config.cfg z notatnik.

Po otwarciu naciśnij Ctrl+F i wyszukaj "g_save_format" i zmień wartość na „2”, jak pokazano poniżej.

Spoiler

1ab24a2fc01bee3422eec36b5a9d72c6.png

 

Teraz uruchom grę, zaloguj się do żądanego profilu, a następnie zamknij grę, aby profil był teraz w formacie, który umożliwia odczytanie go po odszyfrowaniu.

Narzędzie do zmiany nazwy profilu wymaga java, musisz ją pobrać, zanim przejdziesz dalej.
 

Krok 2: Skopiuj folder profilu
 

W tym kroku znajdź folder profilu, wchodząc do folderu profilu w folderze ETS2/ATS moje dokumenty, a następnie wyszukaj najnowszy zmodyfikowany folder, to właśnie właśnie twój profil. Możesz również użyć narzędzia wymienionego poniżej, aby znaleźć swój profil, po prostu wpisz nazwę profilu (wielkość liter ma znaczenie), a pokaże Ci nazwę folderu dla profilu. Skopiuj i wklej ten folder do wewnątrz, na końcu nazwy folderu powinien znajdować się dopisek„- Copy”. Ta nazwa nie będzie miała znaczenia za sekundę, ponieważ trzeba ją zmienić, aby pojawiła się w grze.
 

Krok 3: Zmień nazwę skopiowanego folderu

W tym kroku użyj tej witryny, aby uzyskać nazwę folderu, oraz, aby ustawić nową nazwę profilu. To narzędzie jest proste w użyciu: wystarczy przejść do połączonej witryny, wpisać nową nazwę profilu (wielkość liter ma znaczenie), skopiować ciąg w nazwie folderu profilu, a następnie zmienić nazwę skopiowanego folderu na niego.

Spoiler

tbGbEun.png


Krok 4: Zmień nazwę profilu w profilu.sii
 

W tym kroku musisz pobrać program zapisujący, który można pobrać tutaj.

Po pobraniu tego narzędzia wypakuj zawartość do folderu o zmienionej nazwie. Teraz przeciągnij profil.sii do sii_decrpyt.exe, pole tekstowe powinno szybko się pojawić, a następnie zniknąć. Teraz otwórz profil.sii i wyszukaj „profile_name:” bez cudzysłowów. Powinieneś zobaczyć nazwę starego profilu, zastąp to nową nazwą profilu (wielkość liter ma znaczenie) i zapisz ten plik.
 

Krok 5: Zakończenie
 

Jeśli zrobisz wszystko jak w poradniku, powinieneś być teraz w stanie zobaczyć profil z nową nazwą po uruchomieniu ETS2 / ATS. Zauważ, że wszystkie pliki składowania będą pozbawione obrazów podglądu jako efekt uboczny, ale wszystko inne działa.


Oryginalny wątek:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.