Jump to content
  • 0

mod dosyasında mod olmadığı halde oyunda mod yöneticisinde mod gösteriyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Auxur

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba Mod Yöneticisine Girin Gözüken Modlar Aktif İse Çift Tıklayarak Bunları Devredışı Bırakabilirsiniz Mod Yöneticisinde Gözükmesinin Pek Önemi Yok.

Sag Kısımdaki Etkin Modlar Kısmında Bulunan Modlara Çift Tıklayar Devre Dışı Bırakabilrsiniz.

• 0

Selamlar,

Bu konuyu kendi dilinizde olan bölüm, yani Turkish bölümüne taşıyorum. Anlayışınız için teşekkürler. 

Saygılarımla 
Forz0214 
TruckersMP - Trial Support 

//moved to Yardim / Destek 

• 0
15 minutes ago, -EmreBekar- said:

Merhaba Mod Yöneticisine Girin Gözüken Modlar Aktif İse Çift Tıklayarak Bunları Devredışı Bırakabilirsiniz Mod Yöneticilerinin Gözüklemesi Pek Önemi Yok.

Sağ Kısımdaki Etkin Modlar Kısmında Bulunan Modlara Çift Tıklayar Devre Dışı Bırakabilrsiniz.

öyle diyorsun ama multiplayere girmeye calıştığımda mod dosyanızda eski modlar bulunuyor onları silmeniz gerek diyor, devredışı bırakmayı denedim olmadı :(

• 0

Steam Atölye üzerinden abonesi olduğun bir moddan dolayı bu uyarıyı alıyor olabilirsin.

Abonesi olduğun herhangi bir mod mevcut değilse Belgelerim/EuroTruckSimulator2 klasörü içerisindeki mod klasörünü silip ardından yeni klasör oluşturup ismini mod yazıp deneyebilirsin.

• 0
2 hours ago, onurornek1225 said:

Steam Atölye üzerinden abonesi olduğun bir moddan dolayı bu uyarıyı alıyor olabilirsin.

Abonesi olduğun herhangi bir mod mevcut değilse Belgelerim/EuroTruckSimulator2 klasörü içerisindeki mod klasörünü silip ardından yeni klasör oluşturup ismini mod yazıp deneyebilirsin.

Mod klasöründe hiç bir mod yok diyor adam oyunda da aktif değilmiş modlar.

• 0
13 hours ago, Eternal said:

Mod klasöründe hiç bir mod yok diyor adam oyunda da aktif değilmiş modlar.

Steam atölyeden abone olunan modlar Belgelerim'deki mod klasöründe gözükmez. 

• 0
1 hour ago, onurornek1225 said:

Steam atölyeden abone olunan modlar Belgelerim'deki mod klasöründe gözükmez. 

evet baktım aboneliğim varmış bilgi için teşekkürler :)

Herkese teşekkürler sorunu çözdüm :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.