Jump to content

[ETG] Tomasz PL - czy aby na pewno rzetelny admin???Odpowiedź


Emeryt

Recommended Posts

Drogi Tomaszu daj sie wypowiedzieć a nie rzucisz swoje zdanie i zamkniesz. Czyżbyś sobie skojarzył wydarzenie?

"

Posted Yesterday, 21:34

Drogi graczu. 

Czy uważasz, że jesteś bez winy, nie popełniłeś żadnego wykroczenia i dostałeś bana na pół godz. bez powodu?? Jeśli tak to się mylisz. Fakt jest taki, że wymijałeś pod prąd narażając innych uczestników na niebezpieczeństwo w ruchu drogowym doprowadzając do kolizji i blokując oba pasy.

Emeryt życzę Ci szerokiej drogi i miłej gry. Temat uważam za zbędny i zamykam go."

 

 

 

Jechałem z wysp do Koscic, po przeprawie pociagiem, zaraz za stacją na skrecie w lewo stal kierowca MANa na afku, wszyscy go wymijali jadac prawa strona w moim kierunku, czyli zgodnie z prawem (no chyba, że w Europie jezdzi sie lewa strona), zrobilem tak samo, tylko wolno zeby nie pouszkadzac nikogo i siebie. kierowca afk ruszyl rowniez i to on zblokowal nie ja. Zrobilem wszystko zgodnie z prawem i myśle, że niestety ale chyba pomyliles sie z banem. I na drugi raz życzę precyzyjnosci i znajomości przepisów ruchu drogowego (w EU jezdzi sie prawą strona nie lewa jak na wyspach). I jeszcze jedno, Jednych sie kickuje innym daje bany. Jakies przywileje? Pozdrawiam i szerokości.

 

rozrysowalem to w paintcie (nie jestem artystą)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5e4f92232a6ddf5.html

 

nr 1 to kierowca afk, nr 2 ja.

post-4467-0-33073800-1424425979_thumb.pn

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Overtaking / undertaking at Europoort - Minimum 1day Ban

Overtaking / undertaking others at Europoort to get an advantage

Wyprzedzanie, omijanie poprzez prawa lub lewa strona w Europoorcie jest zabronione.

Jak mniemam, dzialo to sie na Europoorcie, tak?

Link to comment
Share on other sites

w Calais - przeprawa pociagami i to juz nawet za portem przy zjezdzie na autobahna :) Uważam, że nie popełniłem wykroczenia, to blokujący zestaw, który przede mna wyminęło pare zestawów, a gdy ja go wymijałem ruszył i podniósł mi trochę naczepe, mimo to dalej jechałem powolutku. Wersja Admina mija sie zupełnie z prawdą...albo mu sie nicki nałozyły i blokujący zestaw (ten na afku) został wzięty jako ja, albo nie wiem jak to wytłumaczyć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.