Jump to content

bir yetkili ya da bilgi verebilecek biri bakabilir mi? acil

Mustafa[34]

Recommended Posts

Öncelikle Selamün Aleyküm ^

Ben yetkili kişi değilim lakin genede bu konuyu sizlere yorumlamak isterim çünkü saat 06:20 ama bu saatte aktif bir türk yöneticisinin aktif olduğunu görmedim bu yüzden cevaplamak istedim 

YTM3YTdlOWIxOGQ.pngpng

Size yukarıdaki resimde bir bölge işaretledim bu yoldan geçerken kicklendiyseniz o bölge iskandinavya giriş çıkışı olsa dahi sistem sizi oyundan atar haa ama ben o bölgeden geçmediğim halde kicklendim diyorsanız belki oyun içerisinde bir hata yakalamış olabilirsiniz :P

Bu yaşadığınız sorunun sizin hatanız değil de sistemin hatası olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki bölümden oyunun geliştiricilerine bir bilgilendirme konusu açabilirsiniz:

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/159-ets2mp/

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

1 minute ago, [Yeniceriler Mustafa[30] said:

benim hatammış zaten noxii cevapladı az önce çift dorse sadece iskandinavya bölgesinde müsade ediliyormuş konu kilit cevap verdiğin içinde sana da teşekkür ederim 

Rica ederim :)

Geri dönüşün için de ben sana teşekkür ederim iyi geceler :lol:

• Like 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.