Jump to content

[SCS BLOG]Topluluğun: Sürücü Koltukları #6

Guest

Recommended Posts

Gelecekteki DLC ve oyun güncellemeleri ile ilgili önümüzdeki günlerde ve haftalarda çok fazla bilgi içeren haberler yayınlamayı umuyoruz. Ancak umarım topluluk sürücü koltuğu resimlerinin konusunu unutmamak adına bir miktar mola verip aldırmamıza izin verirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator'da sürmek için , oyunlarımızın en sadık hayranlarından bazıları tarafından inşa edilen özel ev yapımı sürüş ekipmanlarının altıncı bölümü ile geri döndük.

Sizden her hafta aldığımız resimlerin sayısı etkileyicidir ve yayınlamak için en iyisini seçmek zor bir zamanımız var.Oyunlarımızı oynamaktan zevk almak için harcanan çabayı (ve parayı) görmek inanılmaz.Gösterilen çaba değecekmiş gibi görünüyor.
mJond4.jpg

yzqXPn.jpg

rJ17ga.jpg

ZO30Do.jpg

8NzJbW.jpg

9DNOEo.jpg

Harika fotoğraflarınızı bize gönderdiğiniz için teşekkürler. Bizimle paylaşmak istediğiniz bir sürüş ekipmanınız varsa,fotoğraflarınızı doğrudan Facebook adreslerimize mesaj olarak gönderebilirsiniz: ETS2ATS veya Scs Software

İlgili makaleler: Topluluğun Sürücü Koltukları #1#2#3, #4,#5

Konu Orjinal Link: 

Çeviri:BigBoy

4 hours ago, ;#Hasann said:

Güzel Ortamlar :)

Ben Var ya Gördüm Kalpten gidiyodum. Resmen benim ortam klavye ve Mouse ortam bu.Tahta bi masada,tepede florasan eşliğinde oyun keyifi. :)

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.