Jump to content

DAF IZGARA MODİFİYE

Guest

Recommended Posts

Herkese selamlar.

Bu gün bir arkadaşım daf tırıma bu şekilde modifiye yaptıgım için buna fazla göz alıcı ışık var deyip ban sebebi oldgunu ve kaldırmamı söyledi. Kurallarda ise böyle bir şey yazmadı burada kullandıgım şeyleri internetten mp modlardan buldum lütfen bana yardım edin eğer ban sebebi degil ise bu şekilde devam edicegim. (başka kullanıcılarda da bu şekilde degilde buna benzer alt ızgara ve demirde ışık olanları da gördüm) V3Ypqn.png

1 hour ago, [Ayaz Team] Engin-[18] said:

Herkese selamlar.

Bu gün bir arkadaşım daf tırıma bu şekilde modifiye yaptıgım için buna fazla göz alıcı ışık var deyip ban sebebi oldgunu ve kaldırmamı söyledi. Kurallarda ise böyle bir şey yazmadı burada kullandıgım şeyleri internetten mp modlardan buldum lütfen bana yardım edin eğer ban sebebi degil ise bu şekilde devam edicegim. (başka kullanıcılarda da bu şekilde degilde buna benzer alt ızgara ve demirde ışık olanları da gördüm) V3Ypqn.png

ışık güzel iyi hoşda o  ön taraftaki 'V' şeklindeki beyaz ışıkları sen nasıl yaptın normalde oyunda oyle modıfıye seceneği yok nasıl oluyor o olay

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

On 11.10.2017 at 10:13 PM, ilhanmermer said:

/Moved to Turkish Discussion

İnternette önüne gelen mod yapıyor, kuralları okuyan yok. Aşağıdaki linkte yazanlar çerçevesinde kendine mod yapıp kullanabilirsin.

(şimdi bu hali ile ban sebebi mi ben onu anlamadım ?)

On 11.10.2017 at 10:13 PM, ilhanmermer said:

ya bi mümkünse bi admine falan sorar mısın öndeki michelin oyuncakları söktükten sonra kullanabilir miyim çünki kendi orjinal sayfalarında buna benzer bir tırları var alt ızgarasında ışık olan 

1 hour ago, [Ayaz Team] Engin-[18] said:

ya bi mümkünse bi admine falan sorar mısın öndeki michelin oyuncakları söktükten sonra kullanabilir miyim çünki kendi orjinal sayfalarında buna benzer bir tırları var alt ızgarasında ışık olan 

Herhangi bir sıkıntı yaratmıyormuş, rahatlıkla kullanabilirsin.

Problem was resolved.

/Moved to Arşiv

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.